Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ми з вами — люди на Землі

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство дивосвітом - казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То її велике “Я”, з якого починається людина, родина, батьківщина і вся наша велика й неповторна Україна. А скільки слів можна підібрати, щоб описати Україну! Співуча, квітуча, красива, барвиста, прекрасна, мила ...
Чим славиться Україна?
Україна — це чарівна природа: високі гори й неосяжні степи, безкраї моря, швидкі річки, плодючі чорноземи, тополя у волошковому полі, хрущі над вишнями, калина у дворі, верба край дороги, жовтогарячі соняшники на струнких стеблах…
Саме тому її красою захоплювались й захоплюються поети, художники та композитори.
Багата славетними іменами та подіями й українська історія. Поряд з нами живуть люди, які прославляють нашу Україну.
І саме тому наше головне завдання - оберігати, любити та прославляти нашу Батьківщину, плекати її культуру, мову, передавати своїм нащадкам і навчати їх бути гідними людьми свого народу.11 грудня в дитячому садку “Барвінок” вихователем Наталією Володимирівною Добровольською було проведено відкрите інтегроване заняття патріотичного змісту “Їхні славні імена”. Метою якого, було знайомлення дітей з видатними людьми сучасності, які прославляють Україну, творять сучасну історію та розуміння того, що любов до України виявляється в самовідданому служінні кожного на благо народу.
Діти старшої групи № 2 “Веселка “ познайомилися з такими видатними людьми сучасності, як: Тіна Григорівна Кароль (справжнє ім’я Тетя-на Григорівна Ліберман); Богдан Сильвестрович Ступка - талановитий український актор; Леонід Костянтинович Каденюк – перший космонавт України; Євгенія Геннадіївна Гапчинська – українська художниця-живописець.
Кожен з дітей мав змогу помріяти та висловити свої мрії про своє майбутнє. Дуже сподобалося дітям, спробувати себе в ролі дизайнера - оформлювача. За допомогою звичайних пофарбованих макаронних виробів, діти мали змогу задекорувати рамочки для картин Евгенії Гапчинської.
Патріотизм - це глибоке почуття любові до своєї землі, мови, до людей, які на ній проживають, це розуміння приналежності до великого народу з нелегким шляхом, усвідомлення свого місця в цьому суспільстві і своєї ролі у його становленні. Тож саме ми дорослі маємо цього навчити наших дітей, щоб у майбутньому отримати справжніх патріотів своєї країни.
А.С. БУЙНИЧ, вихователь групи
«Веселка», я/с «Барвінок»