Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Вони дали персональну клятву

На території оздоровчого дитячого комплексу «Чайка» в місті Кам’янка-Дніпровська 16 грудня відбулася урочиста церемонія складання присяги 105-ма військовослужбовцями територіальної оборони на вірність українському народові, які прибули на територію комплексу на десять днів навчальних зборів.
Наші майбутні захисники зі зброєю в руках, перед Державним прапором України та перед строєм своїх товаришів дали персональну клятву захищати суверенітет нашої держави, її територіальну цілісність і недоторканність.
На урочистостях з цієї нагоди були присутні рідні та близькі військовослужбовців.
У заході взяв участь, від органів самоврядування району, заступник Кам’-янсько-Дніпровського міського голови Андрій Дятлов, який привітав учасників навчань та побажав успішного проведення всіх запланованих заходів, бойового духу та натхнення, високого патріотизму, наголосив на важливості проведення подібних навчань з метою захисту держави та рідного краю від будь-яких посягань ворога.
Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав життя, захищаючи Україну.
Настоятель Свято-Покровського храму Української православної церкви протоієрей Володимир Лещук (військовий капелан) благословив воїнів та помолилися за мир в Україні.
В цей день присягу на вірність українському народові урочисто склали військовослужбовці бригади територі-альної оборони Запорізької області - особовий склад військової частини А7038. У ній буде орієнтовно до 2700 військовослужбовців, шість баталь-йонів, які дислокуються в містах: Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Пологи та Кам’янка-Дніпровська. Основним завданням батальйонів, на даний час було визначено охорону миру та спокою на територіях базування.
Після урочистостей артисти Кам’янсько-Дніпровського міського Будинку культури порадували присутніх яскравим концертом. В захваті глядачі аплодували Ганні Степаненко та вокальному колективу «Гармонія». А за-ключною частиною був дружній футбольний матч між командами військовослужбовців.
Вл. інфо

РЕАЛ ПЛАСТ