Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Турнір наповнив дитячі серця новими враженнями

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.01.2018 № 12 «Про затвердження Плану всеукраїнських та міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та українською молоддю на 2018 рік» (за основними напрямами позашкільної освіти) у комунальному закладі «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради 9 грудня 2018 року був проведений відкритий регіональний турнір з робототехніки «Роботландія».
Для участі у цьому заході були запрошені команди закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти Запорізької області. Серед вихованців гуртка « Робототехніки» комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Кам’янсько-Дніпровської міської ради була сформована команда “Оптімум” під керівництвом Дмитра Анатолійовича Лебедь, яка прийняла участь у турнірі. До складу команди увійшли: Дмитро Єременко, Данил Соболев, Богдан Щебликін, Богдан Лєтніков, Олексій Лебедь.
Обласний відкритий турнір з робототехніки «Роботландія» проводиться з метою творчого розвитку та залучення до тех-нічної творчості дітей та молоді, задоволення їх потреб у творчій самореалізації. Основними завданнями турніру є:
- пошук та підтримка технічно обдарованої учнівської молоді;
- популяризація STEM-освіти в Запорізькій області;
- подальший розвиток, популяризація та пропаганда науково-технічної творчості, робототехніки серед дітей та учнівської молоді;
- збільшення мережі гуртків та залучення гуртківців до участі у обласних, міських, районних конкурсах;
-організація змістовного дозвілля дітей та молоді, пошук нових форм проведення оздоровчих заходів та конкурсів;
-підведення підсумків роботи гуртків робототехні-ки та обмін досвідом роботи.
Програма змагань для всіх учасників, які використовують набори LEGO Mindstorms складалась з наступних етапів:
- змагання «Сумо» (керовані та автономні);
- змагання «Слалом»;
- змагання «Траекторія»;
- змагання «Кегельринг - Квадро».
Програма змагань для всіх учасників, які використовують моделі з Arduino-сумісною платою (Freestyle) складалась з таких етапів, як змагання «Слалом», змагання «Траєкторія», змагання «Робо-Кегельринг.
Команда в нас зовсім молода розпочала свою роботу з вересня місяця і ці змагання були для них першими, але дуже результативними, адже учасники вибороли 3-е місце в командному заліку та 1-е місце в номинації “Кегельринг-Квадро”. З чим і вітаємо учасників турніру!
Участь дітей у турнірі наповнила дитячі серця новими враженнями та святковим настроєм. Були перемоги та сльози хвилювання, суперечки, відстоювання своїх позицій. Діти у команді стали дружнішими та більш досвідчиними.
Вихованці та їх керівник дуже вдячні за допомогу та підтримку батькам, спонсорам – родині Есаулових Володимиру Павловичу та Ларисі Леонідівні, та компанії «Современный Мир». Окрему подяку висловлюємо Катерині Миколаївні Щебликіной за допомогу у підготовці до турніру та участі у житті команди.

Д.А. Лебедь, керівник гуртка «Робототехніки»
КЗ «Будинок дитячої творчості»