Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Нумо, хлопці-козаки, вперед до перемоги!»

У процесі відродження та розбудови незалежної української держави роль і місце її Збройних Сил беззаперечно слід вважати надзвичайно важливими. Сьогодні вони є гарантом територіальної цілісності, суверенітету та важелем визначення рівня обороноздатності держави.
Реалізуючи мету сприяння підготовці молоді до захисту Вітчизни і військової служби в Збройних Силах України, зміцненню її професійно-прикладної та фізичної загартованості засобами військово-патріотичного виховання нами було проведено військово-спортивне свято.
7 грудня в КЗ «Кам’янсько-Дніпровський НВК» відбулися змагання між збірними командами юнаків 10 та 11 класів «Нумо, хлопці!» присвячені Дню Збройних Сил України.  Суддями змагань були вчителі фізкультури Ірина Володимирівна Брикун, Олександра Юрі-ївна Маркович та Микола Олегович Різниченко.
Змагання складалося з де-кількох етапів – це підтягування на перекладині, підняття гирі, перетягування канату, разборка та зборка автомату Калаш-нікова, спорядження магазина патронами; стрільба з пневматичної гвинтівки та багато інших військово-спортивних естафет.
Протягом усіх змагань була завзята боротьба. Юнаки боролися активно, показували свою спритність, силу, влучність та мужність. Всі отримали незабутні емоції та впевненість у своїх силах. Окремо кожна естафета стимулює учнів працювати над собою та в наступних змагання досягати кращого результату. За підсумками всіх етапів змагань нелегку перемогу здобула команда 11-тих класів.
Після змагань усіх учасників чекав солодкий подарунок – смачний торт від шкільної спільноти.
Сергій СТРИГУНОВ, вчитель Захисту Вітчизни
КЗ «Кам’янсько-Дніпровський НВК»

РЕАЛ ПЛАСТ