Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ І ЗДОБУТКІВ

У Великознам’янській загальноосвітній школі №1, відбулось урочисте свято, з нагоди посвяти маленьких школярів великої школи у п’ятикласники.
Захід був проведений класними керівниками 5-х класів Оксаною Леоні-дівною Сєріковою та Євгенієм Михайловичем Сашиним. Організатори ставили собі за мету створити комфортні умови для розвитку творчих здібностей дітей, сприяти формуванню згуртованості учнівського колективу, а також, виховувати у школярів почуття товариськості, толерантності, поваги один до одного, впевненості у своїх силах, гордості за свою приналежність до шкільної родини.
На посвяті були присутні батьки п’ятикласників, адміністрація школи, а також учні молодших класів, тож приміщення актової зали було повністю заповнене глядачами. Від самого початку і протягом всього часу, що тривав захід, всі присутні з непідробним захватом спостерігали за номерами маленьких п’ятачків. Та це й не дивно, адже з першої хвилини, винуватці свята, демонстрували високу художню майстерність в своїх номерах. Вони співали, танцювали, влаштовували флешмоби, читали вірші і навіть розігрували гумористичні сценки.
В цілому, організаторам свята вдалось створити святкову атмосферу, не тільки для п’ятикласників, а й для всіх присутніх. Наприкінці заходу, учні разом зі своїми батьками принесли шляхетну клятву дотримуватись всіх правил та обов’язків, що сприяють повноцінному розвитку молодшого покоління. Тож маємо надію, що наше спільне з п’ятикласниками майбутнє, буде сповнене нових звершень і здобутків, адже для цього всі ми докладемо максимум зусиль.
Є.М. САШИН, вчитель історії, Великознам’янської ЗОШ №1