Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Хай не бракує в світі доброти!

Під такою назвою в бібліотеці №1 пройшла година доброти для дітей шкільного віку з обмеженими можливостями та їх батьків. Ця зустріч була присвячена Міжнародному дню людей з особливими потребами, який, до речі, за ініціативою ООН відзначається з 1992 року.
Організатори спілкування працівники бібліотеки №1 та Будинку культури «Знам’янський» вже традиційно запросили особливих дітей шкіл села, які підготувалися до зустрічі та презентували свої улюблені справи. Жаль тільки, що не всі запрошені змогли прийти. З цікавістю юні відвідувачі та їх мами і бабусі переглядали дитячі малюнки та чудові родинні поробки, пригощалися смаколиками та спілкувалися за чашкою гарячого чаю. Так як однією з улюблених справ дітей є читання книг та перегляд мультфільмів, тому вони швидко пригадали казкових героїв, прийнявши участь у вікторині «Казковій», а також з ентузіазмом відгадували загадки.
Музичними подарунками привітали гостей учень 1 класу школи мистецтв Ярослав Бас (учень 5-б класу ЗОШ № 1) та учениця 10 класу ЗОШ № 3 Крістіна Волошкіна.
У теплій дружній обстановці юні відвідувачі спілкувалися з ровесниками, працівниками Будинку культури та бібліотеки. Їх за-просили відвідувати гуртки СБК зі співу, танців, гімнастики, театрального, декоративно-прикладного мистецтва, а також відвідувати бібліотеку, де можна не лише читати книги та журнали, а й грати в шашки і шахи, пазли і ходилки, лото і комп’ютерні ігри. Дітей та їх батьків запевнили, що в закладах культури села завжди раді зустрічам з ними та побажали юному поколінню міцного здоров’я, наполегливості і здійснення всіх мрій.
Працівники Великознам’янської бібліотеки №1 та сільського Будинку культури «Знам’янський» висловлюють велику щиру подяку спонсору цієї цікавої та важливої події в житті особливих дітей села Ганні Петрівні Колесник за її доброту, чуйність, великодушність та цінну матеріальну допомогу.
З повагою, Т.С. ДУДКО, завідуюча філіалом бібліотеки №1