Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СВЯТО В РОДИННОМУ КОЛІ

На питання: що таке родина(?), знає відповідь кожна дитина, бо з родини починається життя людини. Немає нічого кращого ніж улюблена родина, де серце знаходить своє пристанище, спокоєм наповнюються думки, а радістю - душа. Родина – це місце, де дитина робить свій перший крок і перше слово злітає з її вуст. Родина - це дівочі сповіді мамі про перше кохання, це – сльози радості, які бринять на маминих очах і легкий смуток огортає серце від того, що дитина вже виросла.
Добре виховується та навчається дитина в тій родині, яка оповита теплом і сповнена мудрістю. Всі приказки про славетну працю виходять з вуст матерів та батьків, бабусь та дідусів, які наполегливо наказують своїм паросткам-дітям та онукам берегти свою честь та завзято працювати! І якщо дитина слухається – виростає поважною людиною, тоді в неї і дім – повна чаша, і нагороджується вона дітьми для продовження свого роду!
В КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» є добра традиція - проводити свята та заходи, присвячені українській родині. Так, 14 листопада, Ольгою Миколаївною Добишевою, класним керівником 2-А класу, і Галиною Петрівною Куртяну, класним керівником 2-Б класу, був проведений відкритий виховний захід «Родинне свято», який став справжнім дивом для всіх запрошених родичів та друзів. Дівчата у вишиванках та віночках, хлопці у біло-сніжних вишитих сорочках зачаровували всіх! А що то було за свято! Діти танцювали вальс, танок «Черевички», інсценували українські пісні «Ходить гарбуз по городу», «А ми удвох», грали в українську народну гру «Жив собі Будько», співали коломийки, декламували вірші. Однієї з почесних гостей свята була Ніна Анатоліївна Федорук, поетеса нашого села. Залюбки вона читала для всіх присутніх свої вірші «Посвята матері» та «Вірш про Велику Знам’янку». Свято пройшло в атмосфері радості та любові! А в кінці всі охочі були запрошені на фотосесію.
Адміністрація школи та вчителі висловлюють щиру подяку матерям і батькам, бабусям і дідусям, які відвідали свято та взяли в ньому участь! Велике спасибі за справжню любов до дітей, до своєї та шкільної родини!
О.М. Остапенко, педагог-організатор КЗ «Великознам’янська І-ІІІ ступенів №1»