Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ВІДСВЯТКУВАЛИ В КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Традиційно усі заходи та свята в Кам’янсько-Дніпровській громаді проходять за участі наших праців-ників культури, а ось цього разу свято було влаштовано саме для них. Тож, 9 листопада в неофіційній обстановці кафе «Звезда Востока», за підтримки голови Кам’янсько-Дніпровської громади Володимира Антоненка, для них було підготовлено урочистий вечір «От всей души» з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
В урочистостях прийняли участь: голова громади Володимир Антоненко, його заступник Олена Козулькова, начальник відділу культури та туризму виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради Андрій Грицюк та, звісно, «винуватці» свята – працівники культури та майстри народного мистецтва нашої громади.
Стартувало свято з «Гімну працівників культури», який було виконано вокальним колективом «Гармонія» міського Будинку культури.
З вітальним словом до присутніх звернувся Володимир Антоненко, за-значивши: «Люди вашої професії - це яскраві, захоплені і творчі особистості. Ви працюєте тоді, коли відпочивають інші. Ви даруєте нам позитивні емоції та яскраві враження. Саме завдяки вашим ідеям і праці наша громада живе цікавим життям. Всім, хто працює в сфері культури, хочеться подякувати за майстерність, працелюбність, відданість професії, творчість та активну життєву позицію».
Грамотами голови громади, квітами та подарунками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та вагомий внесок у збереження, популяризацію і розвиток культурного надбання Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади були відзначені: Ангеліна Василівна Вербицька, молодший науковий співробітник КЗ «Кам’янсько-Дніпровський міський історико-археологічний музей»; Ірина Володимирівна Колесникова, провідний бібліотекар КЗ «Кам’янсько-Дніпровська публічна бібліотека»; Олена Михайлівна Бєсєдіна, прибиральник службових приміщень сільського Будинку культури «Знам’янський»; Любов Олексіївна Калинська, викладач КЗ «Кам’янсько-Дніпровська міська дитяча школа мистецтв»; Марина Степанівна Ноздрачова, викладач КЗ «Кам’янсько-Дніпровська міська дитяча школа мистецтв»; Лілія Олександрівна Левченко, методист міського організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи; Володимир Леонідович Євтухов, художник КЗ «Кам’янсько-Дніпровський міський Будинок культури»; Микола Миколайович Марченко, акомпаніатор КЗ «Кам’янсько-Дніпровський міський Будинок культури»; Василь Анатолійович Чмелюк, технік КЗ «Кам’янсько-Дніпровський міський Будинок культури»; вокальний колектив «Гармонія» КЗ «Кам’янсько-Дніпровський міський Будинок культури».
Звісно, не забули й про ветеранів, яким також були вручені подарунки та квіти.
До привітань голови громади приєднались його заступник Олена Козулькова та начальник відділу культури та туризму Андрій Грицюк, побажавши присутнім творчої наснаги, успішної реалізації усіх ініціатив і нових культурних проектів.
Протягом свята усі підрозділи відділу культури та майстри народного мистецтва громади презентували свої яскраві та запальні номери. Тож, настрій у присутніх був позитивним та дійсно святковим, а спогадів вистачить щонайменше на рік.
Тетяна ІВАНОВА
Фото Альони Майбороди.