Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Архіви міняють адресу

У вівторок 23 жовтня відбулася тридцять друга позачергова сесія ради сьомого скликання Кам’янсько-Дніпровської районної ради, яку провів голова районної ради Михайло Пригода. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков, заступник голови районної ради Анатолій Греченко, представники районних ЗМІ, та, безумовно, депутати районної ради. Було розглянуто 7 питань порядку денного. На сесії пакетно прийняли: звіт директора комунального підприємства «Профдезінфекція» про роботу за 2017 рік та перше півріччя 2018 року; затвердили штатну чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради; передали архівні документи; направили депутатський запит та ін..
Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 року за №3 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями) доповідала начальник управлін-ня фінансів районної державної адміністрації Ірина Каліновська. Більш детально ознайомитися з доповіддю можна на сайті районної ради.
Депутати затвердили також районну Програму «Доступні ліки на 2018 рік».
У Кам’янсько-Дніпровському районі на диспансерному обліку з гіпертонічною хворобою перебуває 7237 осіб, з ішемічною хворобою серця – 5107 осіб, з бронхіальною астмою – 173 особи, з цукровим діабетом ІІ типу – 1013 осіб. Ці особи охоплені спостереженням і медичним забезпеченням сімейних лікарів та вузьких спеціалістів закладів охорони здоров’я системи Міністерства охорони здоров’я України.
Медична допомога надається КУ «Кам’янсько-Дніпровська ЦРЛ» та КНП «Кам’янсько-Дніпровський районний ЦПМСД».
Для надання медичної допомоги особам, хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму, необхідно вжити відповідні заходи, передбачити фінансове забезпечення виконання соціальних стандартів у наданні медичної допомоги хворим.
Повне або часткове відшкодування лікарських засобів за рецептами, здійснюється особам, які перебувають на диспансерному обліку, страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
Перелік лікарських засобів, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню за рецептами, визначається Реєстром лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, що затверджується наказом Міністерства охорони здоров'я України.
Медикаменти за рецептами будуть реалізовуватися через аптеки, які розташовані на території Кам’янсько-Дніпровського району та з якими укладено відповідний договір про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується. Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету. Загальний обсяг бюджетних асигнувань районного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на 2018 рік складає, з урахуванням внесених змін, 1 113 710 грн, з них видатки, які були раніше проведені КУ «Кам’янсько-Дніпровський районний ЦПМСД» складають 605289,05 грн. В програмі зазначено термін виконання жовтень-грудень 2018 року, та вказано джерело фінансування - субвенція з Державного бюджету, і обсяг асигнувань - 508420,95 грн.
На сесії затверджено з 23 жовтня оновлену штатну чисельність виконавчого апарату Кам'янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області в кількості 12 одиниць. У зв’язку з чим, будуть скорочені посади: головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату ради (2 штатні одиниці); головного спеці-аліста відділу з питань управління об’-єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради; водія.
Також на сесії у зв’язку із ліквідацією Об’єднаного архівного підрозділу ліквідованих підприємств Кам’янсько-Дніпровської районної ради, вирішили передати для подальшого зберігання архівні документи з особового складу ліквідованих підприємств Кам’янсько-Дніпровського району до: Кам’янсько-Дніпровської міської ради; Водянської сільської ради; Благовіщенської сільської ради; Новодніпровської сільської ради.
Рішення щодо питання передачі автомобіля УАЗ 3962, який обліковується на балансі КНП «Кам’янсько-Дніпровський ЦПМСД» у комунальну власність Кам’янсько-Дніпровської міської об’-єднаної територіальної громади не набрало необхідну кількість голосів.
НД-інфо