Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Справжній феєрверк краси

6.jpg

Протягом багатьох років у КЗ «Водянська ЗОШ № 1 ім. Ф.О. Окатенка» традиційно восени проходять конкурси-виставки з декоративно-ужиткового мистецтва. У цьому році відбулася виставка квіткових композицій на тему «Квітковий вернісаж», присвячена Дню вчителя. Це був справжній феєрверк краси.
Готуючись до цієї виставки, учні та батьки  проявили безмежну  фантазію, здібності, уміння творити красу своїми руками.  Школярі завзято укладали кожну квіточку та рослинку у власні композиції, терпляче втілюючи задуману ідею. Вони прагнули створити якнайкращі роботи, а це і чудові букети, і тематичні композиції з квітів. Зрештою, представлення краси та гармонії у квітах вийшло яскравим і незабутнім.
На виставку було представлено 40 оригінальних робіт. Всі роботи були яскраві, цікаві і неповторні. Найкращими було визнано роботи таких учнів: Марії Степаненко (4-А клас), Софії Красильникової (5-Б клас), Анни Пригоди, Каріни Стеценко (3-А клас), Андрія Пригоди (4-Б клас), Олександри Мороз (7-А клас), Надії Квач (1-А клас), Каріни Сущенко (9-А клас), Єлизавети Косинської та Анастасії Самарець (7-Б клас), Дарії Олиниченко (8-А клас) та колективні  композиції учнів 11-А, 4-Б, 6-Б, 1-А, 2-Б, 8-А класів. Найбільшу кількість виробів виготовили учні 5-А класу.
У цей день шкільні коридори перетворилися на квіткову галерею. Усі роботи створили неймовірну красу, якою милувалися учні, батьки і вчителі школи. Діти та гості школи з цікавістю роздивлялися і коментували композиції.
Адміністрація школи висловлює щиру подяку учням, батькам, класним керівникам за активну участь у конкурсі-виставці.
Л.І. ПІСКОХА, заступник директора з виховної роботи