Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День учнівського самоврядування

5.jpg

Традиційно, напередодні Дня вчителя у Водянській ЗОШ №1 імені Ф.О. Окатенка проводиться День учнівського самоврядування. Цього року він пройшов 5 жовтня. Самоврядування провели учні 11 класів. Кожен охочий мав можливість спробувати себе в ролі педагога, відчути, як це – бути вчителем.
Робочий день почався з наради, на якій директор школи Віталій Дмитрович Чорний привітав усіх з Днем вчителя і передав ключ від закладу Президенту учнівського самоврядування Катерині Пригоді.
Весь навчальний процес в цей день був під пильним контролем адміністрації учнів школи, яка була вибрана напередодні в складі: директор школи - Сергій Щербина, заступник директора з навчально- виховної роботи - Тетяна Павленко та заступник директора з виховної роботи - Анастасія Меліхова.
Щоб провести уроки, юні вчителі заздалегідь ознайомлювались з навчальним матеріалом, який повинні були донести учням і ретельно підготувались до цього дня.
По завершенню Дня самоврядування в школі відбулася підсумкова нарада вчителів та учнів, під час якої кожен охочий міг поділитися своїми враженнями щодо його проведення. У цей день уроки сподобались усім, адже все було цікавим та захоплюючим.
День учнівського самоврядування став подарунком для вчителів, бо вони мали змогу відпочити, відвідати виставку виробів, яку підготували учні школи. Закінчився день святковим концертом, присвяченим Дню вчителя.
Є. О. БУРЯК, педагог-організатор