Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Школа – це серце села!

5.jpg

Так наголосили батьки учнів шкіл № 4 та № 6 села Велика Білозерка (які підпали під ліквідацію рішенням сесії Великобілозерської ОТГ) на зустрічі з заступником голови Запорізької ОДА Едуардом Гугніним, яка відбулась у вівторок, 19 червня, в будівлі Великобілозерської РДА.
Всіх мешканців, а, особливо, батьків вкрай обурило таке рішення депутатського корпусу громади. І їхнє обурення не безпідставне, так як територія села Великої Білозерки дуже розтягнута. Тому і школи в той час були збудовані, як відмітили батьки, так, щоб діти мали змогу як найближче і найшвидше добратись до них. Адже громади створювали для покращення життя її мешканців, наголосили присутні на цій зустрічі. Але… яке це покращення, якщо дітям прийдеться їздити до школи за декілька кілометрів?
На запитання батьків, чи законно прийняте це рішення, заступник голови ОДА Едуард Гугнін відповів, що так – це законно! Адже це майно громади і вони в праві вирішувати, що з ним робити.
Поспілкувавшись з жителями району з питання щодо недопущення закриття Великобілозерських ЗОШ І-ІІ ступенів №4 і №6 Едуард Гугнін зазначив, що дане питання потребує більш детального вивчення та домовився із представниками ініціативної групи про робочу зустріч на наступному тижні за участі голови ОДА Костянтина Бриля та відповідних фахівців ОДА.
Заступник голови також відвідав навчальні заклади, які підпадають під ліквідацію, з метою ознайомлення із їх матеріально-технічним забезпеченням.
НД-інфо