Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


У водянських футболістів нова спортивна форма чемпіонського зразка

05.jpg

Футбольній команді села Водяне 30 травня, під оплески, вручили нову форму в центрі інновацій «De Ruiter - Seminis». На території господарства Юрія Чорного в цей день проходив масштабний захід Corvinys Fest, за участю спеціального гостя, селекціонера, який створив томат Корвинус.
На відкритті фестивалю виступили: голова Водянської громади Сергій Єрмаков, представник компанії «Монсанто Україна», керівник департаменту насіння овочевих культур Олександр Буйвалюк, директор ТОВ «Олан Агро» (офіційний дистриб’ютор брендів Seminis і De Ruiter в Україні) Олег Тараненко та інші.
Відкриваючи Corvinys Fest Сергій Єрмаков зазначив, що побільше було б таких заходів, на яких овочівники дізнавалися б для себе щось нове і цікаве, і отримували можливість відпочити. І, безумовно, головне - сюрприз, який повинні побачити відвідувачі фестивалю - вручення нової спортивної форми футбольній команді села.
Як зазначив Олег Тараненко:
- Сюрприз - це подарунок громаді і активної частини молоді, яка любить спорт та здоровий спосіб життя. Спортивна форма, майже така ж як і у збірної України. Вона їхала спеціально з Іспанії. До речі, сама форма забрендувана, як у провідних команд Європи. Так що водянська команда буде грати у формі Європейського класу. Ми хотіли її до 9 Травня вручити, але не вийшло. Ми не тільки презентуємо спортивні комплекти, але якщо потрібна допомога, ми і пограти можемо. Форма чемпіонська, і ми сподіваємося, ви не підведете наші очікування, тому всі перемоги в цьому році - за вами!
Corvinys Fest проходив в стилі інтерактивного спілкування, з відвідуванням демонстраційних теплиць, з елементами сімейного відпочинку під шашличок і свіже пиво, та інших ласощів, на любителя.
- Ми повністю змінилі підхід до проведення такого заходу, - розповідав Олександр Буйвалюк. - Це не офіційний захід, а інтерактивне спілкування на протязі дня з різними представниками компаній, з овочівників, щоб дізнатися - що и як вони хотіли б змінити? Ми запросили селекціонера, Який є «татом» корвінуса, лідіруючого гібриду на цьому ринку. Який теж почує, що потрібно удосконалити в цьому гібриді. Та й люди залюбки почують поради, як найшвидше отримати очікуваний результат від Корвінуса.
Вітав гостей на своїй території і Юрій Чорний, побажавши всім приємного та корисного відпочинку і отримати максимум корисної інформації.
Представники команди футболістів прийняли нову форму (шорти, футболки, гетри та 4 м’ячі) і тут же її продемонстрували присутнім.

Віра Андрусенко
Фото Валерій Живогляд