Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Діти - майбутнє України!

5.jpg

Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього. Кожна дитина – чистий струмок, і щоб він залишався таким, його потрібно пості-йно підживлювати джерелами любові, ніжності, поваги, добра.
У травні 2018 у НВК «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради відбулися цікаві підсумкові заходи, які поставили за мету відзначити здобутки дітей школи у навчанні, спорті, творчості, ушанувати лідерів учнівського загалу. Протягом року наші діти були учасниками різноманітних олімпі-ад та конкурсів Всеукраїнського, міжнародного, обласного та районного рівнів і показали блискучі результати.
Жодна добра справа учнів школи, участь у інтелектуальних, творчих, спортивних змаганнях не залишилася поза увагою адміністрації школи.
З вітальним словом до присутніх звернувся директор НВК Ігор Петрович Школьний. Він подякував всій учнівській спільноті НВК та кожному учню, які так активно захищали честь школи у різноманітних заходах протягом навчального року.
Заступник директора з виховної роботи Ірина Василівна Яковлєва висловила слова подяки всім учням та класним керівникам, які активно прийняли участь у створенні колективної загальношкільної роботи «Вишита Україна» для участі в обласному етапі виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» та конкурсі-виставці «Писанковий рай». Були відзначені спортивні здобутки учасників обласного фіналу Всеукраїнського фізкультурно-масового заходу для дітей і підлітків «Олімпі-йське лелеченя-2018» (капітан команди Роксолана Зубова, 7-А клас), вчитель фізичної культури Ірина Володимирівна Брикун, педагог-організатор Юлія Валеріївна Попитайленко). Отримали подяки учні, які підготували роботи для виставки – конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків».
Участь у предметних інтерактивних конкурсах у 2017-2018 навчальному році дала можливість дітям ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує прагнення до нових знань. Всі учасники конкурсів одержали сертифікати та сувеніри, а переможці – призи. А конкурсів було багато – це і Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» (вчитель – Ірина Олександрівна Кікоть), конкурс з українознавства «Патріот» (вчитель – Маргарита Володимирівна Фатєєва), Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» (вчитель – Оксана Володимирівна Тарасенко), Міжнародні дистанційні освітні конкурси «Олімпіс 2018 – Весняна сесія» (вчитель – Катерина Іванівна Різниченко).
Учні початкових класів – 1-А (класовод Лілія Валентинівна Прозорова), 2-Б (класовод Віра Олександрівна Янько) отримали дипломи про проходження базового курсу з математики на Вчи.юа — це міжнародна онлайн платформа, де учні початкової школи усієї України вивчають математику в інтерактивній формі.
Учні 2-Б активно приймали участь у змаганнях з усного рахунку «Прангліміне – 2018» в рамках проекту «Міксіке в Україні» і отримали почесні дипломи.
Цікавим випробуванням своїх знань та можливостей для учнів була участь у інтернет-олімпіаді «На урок». Головна мета цієї олімпіади – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідного предмета усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зміг проявити себе.
Вітаємо номінантів і переможців, дякуємо батькам за виховання таких чудових, активних та обдарованих дітей!

Ольга Дехтярьова, заступник директора НВК з НВР