Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Почесне ІІІ місце в Чемпіонаті світу по кікбоксінгу та тайському боксу ISKA

09.jpg

В Києві відбувся Чемпіонат Світу по кікбоксінгу та тайському боксу ISKA 2018 р.
В чемпіонаті прийняли участь близько 800 спортсменів із 34 країн світу.
Високий рівень організації чемпіонату та підготовки Україн-ської збірної вразили всіх присутніх тренерів, суддів, спортсменів.
В складі збірної України в розділі – тайський бокс, взяв участь спортсмен із м. Енергодар, учень другого курсу ліцею, багаторазовий чемпіон з тайського боксу, кхмерського боксу, кікбоксінгу К 1, вихованець добре відомого в місті тренера Олексія Фурманова (старшого) ВЛАДИСЛАВ ЗАЙЧЕНКО. Із-за серйозної травми довгий час не міг займатися та приймати участь в змаганнях, але сила духу з ранніх років привита його тренером  Олексієм Фурмановим  повернула Влада в ряди спортсменів.  На Чемпіонаті Світу по кікбоксінгу та тайському боксу ISKA 2018 р. В. Зайченко отримав травму коліна й не зміг продовжити участь в Чемпіонаті та зайняв почесне ІІІ місце.    
Кінець серпня – початок вересня в селі Велика Білозерка буде працювати секція тайського боксу. Владислав Зайченко буде молодшим тренером та продовжить традицію – виховувати чемпіонів міжнародного класу на білозерській  землі. Заняття будуть проходити під егідою клубу «АТАКА»   м. Енергодар,  взаємодії з головою сільської ради, для виховання гідних спортсменів, прославляючи Великобілозерську громаду. 
vbilozerska.gromada.org.ua