Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Я маю бути сильним, я маю бути захисником!

04.jpg

Військово-патріотичне виховання дітей та молоді є складовою частиною національно патріотичного виховання та зорієнтоване на формування у молоді готовності до захисту України, на розвиток здобувати військові професії та проходити військову службу.
З цією метою, за ініціативою відділів освіти, молоді та спорту, Кам’янсько-Дніпровського районного військового комісаріату, комунального закладу «Інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля» Водянської сільської ради, заклади загальної середньої освіти прийняли участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка відбулася 4 травня на території Водянської сільської ради. У грі прийняли участь 4 команди (рої): рій «Славута» Благовіщенської ЗОШ Кам’янсько-Дніпровської районної ради, рій «Запорізька Січ» КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Ф. О. Окатенка» Водянської сільської ради, рій «Дніпровські соколята» КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Водянської сільської ради, рій «Нащадки козаків» КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст.» Водянської сільської ради. Привітали учасників з відкриттям військово-патріотичної гри: голова Водянської сільської ради С.В. Єрмаков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації С.Г. Танько, директор Центру культури і дозвілля С.В. Сущенко, заступник військового комісара, майор С.В. Коба, спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради А.А. Клинчик. Вразили святковий одяг молоді у традиціях українського народу, натхнення та гарний настрій всіх учасників та вболівальників.
Команди змагалися у конкурсах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Відун», «Стрільба», «Козацька пісня», «Рятівник», «Перетягування линви» та «Добре діло».
Під час конкурсів юнаки та дівчата продемонстрували втілення своїх оригінальних ідей, навички зі стройової підготовки, знання з історії українського козацтва, спритність, силу, знання з надання першої долікарської допомоги та елементів рятувальних робіт. За підсумками проведення конкурсів районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») журі визначило переможців:
– І місце – рій «Дніпровські соколята» КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Водянської сільської ради;
– ІІ місце – рій «Запорізька Січ» КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Ф.О.Окатенка» Водянської сільської ради;
– ІІІ місце – рій «Нащадки козаків» КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст.» Водянської сільської ради.
Сергій Вікторович Єрмаков висловив щиру вдячність усім організаторам та представникам команд, за цікаво проведений захід.
По закінченню гри були підведені підсумки змагань і учасники отримали призи та матеріальне заохочення. Окремі слова вдячності куратору заходу заступнику директора з виховної роботи Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександру Валентиновичу Ященку.
Вітаємо всіх учасників з перемогою, адже участь у цій грі – вже перемога!
Нехай усім джурам таланить у їхніх добрих справах, а доля береже від усіх негараздів і щедро стелить перед ними рушники достатку. Віри в краще майбутнє України, любові та надії! Впевнені, що проведення заходів з військово-патріотичного виховання молоді стане традицією нашого краю.

Анна КЛИНЧИК, спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради