Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Правова допомога в дії

В рамках проведення правової роботи головний спеціаліст відділу “Кам’янсько-Дніпровське бюро правової допомоги” Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Антоник спільно з заступником начальника Кам’янсько-Дніпровського міськрайонного відділу з питань пробації Оленою Черненко та начальником Великобілозерського районного сектору з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Людмилою Дунаєвою відповідно до підписаних Меморандумів про співпрацю 5 лютого провели інформаційно-роз’яснювальний захід для осіб, які відбувають покарання без позбавлення волі. Тема заходу: «Безоплатна правова допомога – соціально-правовий проект держави», а метою його проведення стало підвищення рівня правової обізнаності громадян.
Працівники служби пробації акцентували увагу присутніх на правах і свободах людини і громадянина, зосередивши увагу на тому, що вони є невідчужуваними та непорушними.
Людмила Антоник розповіла присутнім про систему безоплатної правової допомоги, завдання і функції відділу бюро правової допомоги, роз’яснила присутнім їх права, у тому числі, право на захист та на представництво інтересів у суді. В ході заходу відбулося дискусійне обговорення зазначених питань. На заході були присутні 15 осіб, які також були поінформовані про проведення національного правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» . Всі учасники заходу отримали інформаційний матеріал.
Людмила Антоник, спеціаліст Кам’янсько-Дніпровського бюро правової допомоги, Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги