Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ніщо не вічне на землі, а пам’ять людська – вічна!

Вона закликає нас пам’ятати завжди про тих, хто пішов у безсмертя і переміг.
Жителі сіл Водянської об’єднаної територіальної громади завжди пам’ятають та вшановують подвиг воїнів, які перемогли фашизм і звільнили наш рідний край.
5 лютого до могил і пам’ятнику загиблим воїнам в селі Дніпровка прийшли діти війни, депутати районної та Водянської сільської ради, учні ЗОШ №1 та №2 уклонитися пам’яті полеглим героям, що віддали своє життя за звільнення рідного села.

Відкрила мітинг-реквієм і привітала всіх присутніх в.о старости села Людмила Федорівна Моловичко.
Голова ради ветеранів Григорій Кирилович Маричев звернувся до присутніх з привітанням і підкреслив: «Герої-визволителі звільнили нашу рідну землю від німецьких фашистів, щоб ми сьогодні жили під мирним, чистим небом, за що ми їм щиро вдячні. Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях».
Депутат районної ради, директор ЗОШ №2, Віра Василівна Воробйова підкреслила, що великою ціною дісталось звільнення села Дніпровка. Учні ЗОШ № 2 у віршах прославили подвиг визволителів.
Поминальну панахиду за воїнів, що віддали своє життя за свободу і незалежність Батьківщини, відслужив настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей отець Сергій з прихожанами.
На знак пошани та подяки полеглим у боротьбі за рідну землю були покладені вінки та живі квіти до підніжжя пам’ятника та могил загиблих воїнів. Учасники мітингу-реквієму вшанували хвилиною мовчання пам’ять співвітчизників, чиє життя обірвала війна.
Мітинг завершився щирим побажанням миру в Україні.
А 6 лютого в центрі села Водяне було людно. У супроводі духового оркестру з кошиками квітів представники трудових колективів, шкіл, жителі села зібралися біля могил загиблих воїнів, які 74 роки тому віддали своє життя за визволення села Водяне від фашистських загарбників.
Відкрив мітинг перший заступник голови Водянської сільської ради Володимир Анатолійович Ляшенко. Він привітав ветеранів та усіх жителів села зі святом.
З привітанням виступив голова ради ветеранів Микола Григорович Мендрик. Виступаючі подякували ветеранам за мужність, проявлену ними у бойових діях та звитяжну працю у повоєнні часи.
На знак шани полеглим були покладені квіти до могил загиблих воїнів та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.
Після урочистої частини присутні із задоволенням послухали святковий концерт, який подарували учасники художньої самодіяльності, народний фольклорний колектив «Джерело».
Дует у складі Світлани Сущенко, Любов Мироненко виконав українські народні пісні «Душа», «За широким за Дніпром». Слід відзначити, що вони вдало поєднують талант вокалістів-виконавців з організаторськими здібностями на посаді в.о. директора КЗ просвітницько-інформаційного центру культури та дозвілля Водянської сільської ради та керівника народного фольклорного колективу «Джерело». За це їх глибоко шанують односельці та вся об’єднана громада.
Ніна Долгополова і Євдокія Громова щиро з глибокими почуттями виконали пісню «Шинель».
НФК «Джерело» також майстерно виконали пісні «Рушив поїзд в далеку дорогу», «Димить туман».
Тепло, гучними оплесками зустріли учасники свята ветерана колективу Ніну Ківу, яка незважаючи на поважний вік, не лише співає, а і бере участь у житті села. Тож пісні воєнних років у виконанні Ніни Ківи звучали душевно і особливо переконливо. Микола Концур підготував і віртуозно виконав попурі на військову тематику.
Вихованці гуртка «Театр народного співу» Софія Василенко, Катерина Пригода, Любов Драч, Кіра Грібова прочитали вірш «Три сестриці», після чого було виконано українську народну пісню «На городі біля хати».
Монолог про військові події прочитала Любов Мироненко, вона зворушила до сліз присутніх.
Тепло цього свята, майстерність виконавців надовго залишиться у серцях жителів Водяного.
Наталія Жукова, заступник директора з культурно-масової та інформаційної роботи Водянської сільської ради
Фото Ірини Половкової