Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Волi народної дзвін»

Нема любовi понад ту, що окропила кров’ю Крути. І ту гарячу кров святу повiк Вкраїнi не забути!
Важливий і не однозначний шлях пройшла Україна протягом своєї iсторiї. Однiєю з трагiчних її сторiнок є бiй пiд Крутами.
У СБК «Знам’янський» 27 січня вiдбувся виховний захід : «Волі народної дзвін» - присвячений 100-рiччю вшанування пам’яті Героїв Крут. Основною метою iнформацiйної години було ж звичайно закріплення та поглиблення знань дітей про події під Крутами. Вела захід культорганізатор Т.С. Тiхоша.
Діти Єлизавета Чикменжи (учениця ЗОШ №1, 3 кл.) та Віктор Задорожній (учень ЗОШ №3, 6 клас), читаючи вірші, згадували молодих відважних героїв .
Замерехтiли свiчки , як символи незгасної пам’яті полум’ям віри, що загибель юних героїв не загине повiк. Завдяки книжкам та матеріалам завідуючої сільської бібліотеки Т.С. Дудко дiти поринули у минуле, відчуваючи повагу до героїчних вчинкiв людей, їх незламний дух та безмежну любов до рідного краю.
Завершився виховний захід в теплiй атмосферi чаювання, завдяки депутату ОТГ В.П. Колеснику, який надав солодощі для чаювання, та який завжди допомагає та підтримує СБК, за що дуже вдячні.
Минуть роки, столiття та пам’ять про юнаків-героїв не загине, вона світитиме не тільки українцям, а всім тим, хто готовий покласти своє життя в ім’я ідеї , в ім’я Батькiвщини, за її свободу i незалежнiсть!
Т.С. ТІХОША, культорганізатор