Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Здоров’я дітей – це важливо!

В Заповітненській ЗОШ 23 січня відбулося свято - День молока.
О 8 годині за учнями та вчителями 1-11 класів приїхав новий автобус, на якому ми відправилися на молочно-товарну ферму, де нас зустріли завідуюча фермою Галина Миколаївна Бекасова та зоотехник Тетяна Богданівна Лущай. Вони провели екскурсію: учням показали, як працюють дояри у доїльній залі, де і в яких умовах вирощують телят, як прибирають та як годують корів.
Потім учнів повезли до центральної контори і запросили до конференц-зали, де на них чекали директор ПАТ ”Племзавод” Степной” Анатолій Волков, начальних цеху з переробки молока Ірина Ротар та голова профспілки Оксана Полегенька. Нас радо зустріли та запросили до перегляду відеоролика, в якому розповідалося про необхідність щоденного вживання молока та про експеримент, який проводили на Західній Україні щодо визначення здоров’я дітей, які не вживають молоко.
Ще більш детальніше про цей корисний продукт розповіли завідуюча лабораторією Вікторія Лягул та медична сестра Заповітненської ЗОШ Ірина Скрипник. Завершилося наше спілкування виступом директора Заповітненської ЗОШ Володимира Федоровича Малого та практичними діями: всім присутнім запропонували печиво і склянку (діти подужали і більше!) смачного пастеризованого молока.
Батьківська громада нашого села вирішила провести експеримент в харчуванні дітей - додати до меню склянку молока під час харчування у центральній їдальні ПАТ “Племзавод”Степной”. Дивлячись на те, з яким задоволенням діти пили молоко, маємо надію, що експеримент буде вдалим!
Учні та вчителі Заповітненської ЗОШ вдячні Анатолію Волкову за організацію та проведення цього заходу.
А також 26 січня в Заповітненській ЗОШ була проведена єдина класна година, присвячена 100-річчю бою під Крутами. Вчитель історії Т.Г. Антоненко розповіла історію бою під Крутами у січні 1918 року та умови Брест-Литовського мирного договору, а потім учні передивилися відеофільм з циклу ”Нескорені: Григорій Піпський”.
Анна Пурий, педагог-організатор Заповітненської ЗОШ