Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Україно, соборна державо, сонцесяйна колиско моя

22 січня Україна відзначила 99 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормовував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши, що збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка. З нагоди свята в Будинку дитячої творчості, 22 січня, відбувся святковий захід.
Відзначення свята традиційно розпочалось з звучання гімну України, а потім ведучі заходу запропонували переглянути відеофільм, в якому всі присутні, переглянувши історичні документальні кадри про події, які відбувались майже 100 років потому, змогли згадати сторінки історії свята Соборності України.
Далі ведучі акцентували на тому, що наш народ у тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності не раз переживав як гіркі, так і радісні події. На жаль, і зараз ми змушені відстоювати свою соборність і незалежність на сході країни, але віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадій Олененко.  Зокрема, у своєму виступі він акцентував увагу на необхідності збереження територіальної та духовної єдності держави, провів короткий історичний екскурс, що стосується даної дати. До учасників заходу звернулись також заступник голови райдержадміністрації Ксенія Альошина та заступник голови Кам’янсько-Дніпровської міської ради Олена Козулькова, які відзначили що наша державницька діяльність позначається справами, спрямованими на розвиток, добробут і розквіт духовності народу. Вони побажали усім здоров’я і злагоди, сил та натхнення, щоб любов до рідного краю згуртовувала нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної могутньої України.
З нагоди свята заступник голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Ксенія Альошина вручила почесні грамоти Кам’янсько-Дніпровській районній гімназії «Скіфія» та начальнику відділу житлово-комунального господарства, благоустрою комунальної власності, торговельного обслуговування, бу-дівництва, транспорту і зв’язку, містобудування та архітектури виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради Світлані Анатоліївні Безкоровайній.
Для всіх гостей заходу була підготовлена святкова концертна програма, під час якої лунали небайдужі кожному українцю патріотичні пісні у виконанні працівників і учасників художньої самодіяльності міського Будинку культури та міського методичного центру, а також вихованців міської школи мистецтв і Будинку дитячої творчості.
НД-інфо