Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Святкова пора

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. Наприкінці грудня у Кам’янсько-Дніпровському НВК відбулася низка цікавих новорічних дійств.
Дев’ятнадцятого грудня - День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, прохаючи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. І в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.
Саме цим заходом розпочалися святкові тижні унів Кам’янсько-Дніпровського НВК. Учні 9-А класу (Юлія Рибалко, Микита Петров, Вікторія Медведєва, Анастасія Івлєва, Іван Петрова, Ганна Хамандрик, Назар Шепєль) разом з класним керівником Іриною Олександрівною Кікоть підготували для малечі 1- 4 класів неперевершену виставу. Конкурси, танці і святковий настрій на подальший день забезпечений. А наприкінці заходу до дітей завітав Св. Миколай і всім приніс солодощі, адже у наші шкільній родині навчаються тільки слухняні дітки.
А вже 20 грудня по всьому навчально-виховному комплексу пролетіли сани з Санта Клаусом на оленях та новорічними героями. Персонажі завітали у кожний клас і принесли з собою святковий настрій проспівавши пісню Jingle Bells. Захід організувала вчитель англійської мови Людмила Едуардівна Лимарь та учні 8-А класу Кирило Яковлєв, Яна Олександрова, Вікторія Новікова, Маргарита Волкова, Діана Денисова, Ярослав Коноплянко, Дарина Рукобратська, Марина Кириленко, Поліна Романенко, Олександр Кузьмін та Тимур Мирзоєв.
З 26 грудня почалися новорічні ранки. Для молодшої ланки відбулася театралізована вистава «В царстве славного Мороза». В одній виставі поєдналися різноманітні герої оповідань О.С. Пушкіна. Золота рибка, цар Салтан, Балда, Шамаханська цариця, Кіт учений, Руслан, дядька Черномор і богатирі. Виставу розігрували учні школи, а саме Микита Петров, Володимир Панасюк, Олександр Панасюк, Олександр Семенов, Анастасія Івлєва, Вікторія Медведєва, Карина Наход, Яна Коваль, Ганна Арабаджи, Анастасія Понамар, Ростислав Вінокуров, Сергій Лосєв, Олександра Арабаджи, Дар’я Гук, Карина Крахмальова. На святкових новорічних ранках усі діти були активні: кружляли в хороводах, співали пісні, брали участь у різноманітних конкурсах. 
Наступний день був наповнений драйвом, вибухом емоцій, посмішками. Тому що учні 10-Б класу Оля Бортнік, Тарас Кіцяк, Анастасія Котькорлова, Тетяна Степаненко, Владислав Іванов, Оксана Пригода, Валерія Дундич, Аліна Олиниченко з класним керівником Уляною Олександрівною Зайцевою підготували вибуховий виступ для 5-7 класів. Діти отримали заряд енергії і позитивні емоції через край. Захід закінчився дискотекою.
Заключним етапом, перед канікулами, був новорічний вечір для старшокласників. Цей новорічний вечір складався з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами  на одному диханні і сприяли чудовому  настрою в залі. 
Велика подяка всім, хто зробив прийдешні свята цікавішими і веселішими! Нехай збудуться ваші бажання здійсняться надії! Нехай осяють дім радість і щастя! Нехай вашими друзями будуть успіх і везіння! Кохайте і будьте коханими! Новий рік нехай стане символом благополуччя і достатку!
Юлія ПОПИТАЙЛЕНКО, педагог-організатор Кам’янсько-Дніпровського НВК