Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Всеукраїнський тиждень права стартував

В Україні щороку в грудні, проходить  Всеукраїнський тиждень права. Дана акція була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Відповідно Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Цього року тиждень права проходить з 4 по 10 грудня, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579–р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права».
Проведення Всеукраїнського тижня права та реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» сприяють підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.
З метою поглиблення інтересу до правових знань та формування правової культури учнів, а також інформованості про конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації і захисту 24.11.2017 року для учнів 8-11 класів ЗОШ №3 м. Кам’янка-Дніпровська проведено комплексний захід на тему «Закони добре вивчай – свої права знай», який підготували та провели заступник начальника Кам’янсько-Дніпровського міськрайонного відділу з питань пробації Олена Черненко, начальник Великобілозерського районного сектору з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Людмила Дунаєва та головний спеціаліст відділу «Кам’янсько-Дніпровське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Антоник.
На початку зустрічі учні отримали інформацію про історію розвитку правових знань в Україні. Під час інформаційної сесії школярі переглянули відеоролик «Я маю право», завдяки лекторію-грі продемонстрували знання, які вони здобули у результаті вивчення шкільного курсу правознавства, а також обговорили конфліктні ситуації, з якими підлітки зустрічаються у повсякденному житті та правові способи їх вирішення. Крім цього слухачі отримали інформацію про діяльність системи безоплатної правової допомоги та її роль у захисті прав та законних інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб.
Школярі та вчителі висловили слова подяки організаторам заходу та запропонували налагодити співпрацю у руслі правової просвіти не тільки школярів, а й їхніх батьків.
По закінченню заходу усі отримали інформаційні матеріали та мали згоду поспілкуватися індивідуально.
Людмила Антоник,
головний спеціаліст відділу «Кам’янсько - Дніпровське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги