Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СУЧАСНИЙ КАБІНЕТ В СУЧАСНІЙ ШКОЛІ

З 20 березня 2017 року, затамувавши подих, усі учасники нашого навчального закладу чекали результатів конкурсу серед 20 загальноосвітніх навчальних закладів Запорізької області для облаштування сучасного тре-нінгового кабінету, який проводився в рамках проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій», що виконувався компанією Deutsche Gesellschaftfьr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні, яка діяла за дорученням уряду Німеччини в партнерстві з Міністерством освіти і науки України,  Департаментом освіти та науки Запорізької ОДА та Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.
20 квітня 2017 року відбулася перша робоча група фінального відбору. На початковому етапі відбору було оброблено 72 письмові заявки та відібрано 44 навчальні заклади, відповідно до раніше розроблених критеріїв. У рамках другого етапу відбору представники Проекту і робочої групи безпосередньо відвідали ці навчальні заклади для проведення остаточного вибору. За результатами відбору наш навчальний заклад ввійшов у двадцятку переможців проекту. Нарешті довгоочікувана перемога! І ось настав цей день!
Протягом тижня до нашої школи було завезено все обладнання і кабінет тренера почав свою роботу. Для обладнання тренінгового кабінет у школі були надані сучасні меблі (столи, стільці, шафи, полички), техніка (ноутбук, принтер/сканер/копір, проектор), маркерна дошка, фліпчарт, коркові дошки, валіза модератора. Особливістю ініціативи є те, що обладнаний кабінет планується використовувати для освітніх заходів, спрямованих не тільки на профілактику ВІЛ-інфекції та популяризацію здорового способу життя, але і на підтримку прав дитини, попередження насильства. Також, очікується, що в  зазначеному кабінеті проводитимуться заходи для професійного зростання вчителів, семінари та інші начальні і культурні ініціативи.
До уваги всіх учасників навчально-виховного процесу та суб’єктів соціально-педагогічної діяльності!
Звертаємо вашу увагу на те, що в навчально-виховному комплексі «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ступенів» на ІІІ поверсі в 21 кабінеті працює обладнаний сучасний тренінговий кабінет для проведення шкільних уроків та позакласних годин у форматі тренінгів, інтерактивних семінарів, тематичних уроків, батьківських зустрічей та інших освітніх заходів, спрямованих на профілактику ВІЛ – інфекції та популяризацію здорового способу життя, пропагування толерантного ставлення та захисту прав людини, а також інтеграції та підтримки внутрішньо переміщених осіб.
За допомогою та консультативною підтримкою ви можете звернутися у визначений графік роботи: понеділок – вівторок з 8.00-14.00, п’ятниця з 8.00-14.00. Завжди раді допомогти!
У.О. Зайцева,соціальний педагог
НВК «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ступенів»