Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Проводжали Осінь з почестями

Все, лагідна Осінь з яскравим сонечком, з чистим небом, з павутинням, з надією на теплі дні вже минула. Листопад завершує свою місію - майже всі дерева погубили листя, встеливши золотим килимом ще теплу землю.
В Заповітненській ЗОШ 13 листопада проводжали Осінь з усіма почестями, провівши осінній ярмарок милосердя, в якому взяли участь учні 1 - 11 класів та їхні батьки. Щедрі столи були прикрашені осінніми букетами, гарбузами, українськими іграшками, рушниками. А скільки було випічки! Наші господині вміють пригощати: і торти, і пиріжки, і рогалики, ще й кекси, піци, бутерброди, желе, тістечка! А також яблука, капуста, цибуля, молоко, молозиво, яйця, та, навіть, бройлери! Що й казати - щедра Осінь!
Під час ярмарку проводилася акція милосердя “Добра справа - допоможи дитині”. Учні нашої школи зібрали ласощі для учениці 5 класу Анжели Мостовенко, яка перебуває на лікуванні в Запорізькій обласній дитячій лікарні.
А вже наступного дня ми провели осінній суботник. Вся наша шкільна родина прибирала територію біля школи та згадували, якими насиченими були перші три осінні місяці: ми проводили спортивні змагання до Дня здоров‘я, спортивні змагання “Козачата” для учнів 2 та 3 класів, їздили до Запорізького цирку на виставу “Козацькі забави”, на осінніх канікулах подорожували до славетного міста Львів, проводили “Посвяту в першокласники”, вчителі нашої школи побували на виставці хризантем у Києві, взяли участь у районних конкурсах, а тепер - готуємося до зустрічі Зими!
А.П. ПУРІЙ, педагог-організатор
Заповітненської ЗОШ