Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Працівники культури та аматори народного мистецтва відзначили своє професійне свято

Духовний потенціал українського народу — це найбільший скарб, яким володіє наша держава. Українська культура знана в усьому світі, хоч їй випала нелегка доля — вижити за будь-яких умов. І вона вижила, довівши цінність своїх надбань для культурного досвіду всього людства.
Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва — це свято, яке стосується кожного з нас, адже ми всі носії культури, традицій, звичаїв, мови тощо.
З нагоди цього свята у четвер, 9 листопада, відбулося яскраве свято  в кафе «Звезда Востока», на якому були присутні керівники клубних закладів, ветерани галузі, керівники, члени творчих колективів Кам’янсько-Дніпровського району та гості.
Привітальні слова та слова вдячності за труд, сумління, щирість у роботі та за самовідданий вклад у справу збереження національної культурної спадщини, в розвиток народної творчості лунали з вуст голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадія Олененка, голови райдержадміністрації Валерія Свєшнікова та  начальника відділу культури та туризму райдержадмі-ністрації Тетяни Бондаренко. 
Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради за багаторічну творчу і сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток культурної сфери району та з нагоди професійного свята голова районної ради Геннадій Олененко нагородив начальника відділу культури та туризму Тетяну Бондаренко та колектив відділу.
Треба сказати, що завдяки умілому керівництву та наполегливій праці начальника відділу культури та туризму Тетяни Бондаренко, культурі нашого району завжди приділялось багато уваги, тому й були збережені народні колективи, які знають не тільки в нашій області, але й далеко за її межами, це: «Надвечір’я», «Джерело», «Хозяюшка», «Вербиченька» та інші.
Також хочеться відмітити професійність роботи районного організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, а саме директора центру Ірини Худенкової та методиста центру Лілії Левченко, які багато своїх сил віддають культурному розвитку рідного краю.
В знак глибокої поваги, під оплески присутніх, за вагомий внесок у розвиток культури краю, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Тетяна Бондаренко вручила найкращим працівникам культури району грамоти і листи подяки від відділу культури та туризму райгосадміністрації.
Свято для працівників культури району підготували начальник відділу культури Тетяна Бондаренко, директор районного Будинку культури Андрій Грицюк, а також головні ініціатори його проведення Ірина Худенкова, Лілія Левченко, працівники РБК і всі наші культурні митці району. І як завжди, не обійшлося і без спонсорів, завдяки яким воно і відбулось.
Працівники культури району висловлюють щиру подяку за фінансову допомогу в організації свята міському голові Володимиру Антоненко, депутату Запорізької обласної ради Володимиру Тарасову, голові Водянської сільської ради Сергію Єрмакову, виконуючому обов’язки старости села Велика Знам’янка Анатолію Кондратенко та директору РОМЦ районного Будинку культури Ірині Худенковій.
Важко було чимось здивувати гостей  свята, адже тут були присутні професійні працівники сфери культури з усього Кам’янсько-Дніпровського району, але концерт із запальними виступами артистів по-доброму вразив своєю високою виконавською майстерністю та щирістю, за якою кропітка праця не одного дня. Усі присутні отримали необхідний позитивний заряд, щоб працювати, творити, дивувати та дарувати радість глядачам.
Тетяна ПАЛАМАР