Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ОСІНЬ  В ГОСТІ  ЗАВІТАЛА

Ходить осінь по садах,
Ходить, усміхається,
Ніби в казці швидко так
Кольори міняються.
Побувала Осінь всюди, завітала вона і в садочок «Сонечко». Радо її зустрічали всі дошкільнята у яскраво прикрашеній музичній залі. Кожна група вітала щедру Осінь по-різному.
Діти молодшої групи ходили в ліс, де зустріли дідуся Мухомора , з яким погралися в ігри. Малята весело танцювали, співали , декламували вірші та дякували Осені за щедрі дарунки.
Хлопчики та дівчатка середньої групи, одягнені в українські костюми, святкували свято Осені в українському колориті. Свою любов до рідної землі діти висловлювали гучними словами віршів, дзвінкими мелодіями пісень та запальними танцями. Діти і присутні в залі отримали справжню насолоду від осіннього свята.
Діти старшої групи допомагали Павучку знайти павутинку, яку забрала Мара. На своєму шляху Павучок зустрів танцюючих метеликів та жучків, веселих жабенят, а маленькі Павутинки сплели йому гарну хатинку. Красуня Осінь теж допомагала дітям на святі, а потім всіх пригостила смачними яблуками.
Вихователі та музичний керівник Л.Б. Концур зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в осінній колорит в піснях, таночках та неперевершених індивідуальних номерах, в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги - свою майстерність по підготовці дітей до свята, передали настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.
На свято Осені в КДНЗ «Сонечко» завітала методист відділу освіти, молоді та спорту РДА О.П. Кириленко. Привітавши всіх присутніх зі святом, Ольга Петрівна подякувала голові сільської ради С.В.Єрмакову за допомогу та підтримку у створенні належних умов для перебування дітей в садочку; колективу дитячого садочка та батькам - за виховання гарних, талановитих, розумних дітлахів, справжніх патріотів нашої держави.
Ольга Петрівна наголосила, що «Свято осені в дитячому садку – це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка».
Вже давно в КДНЗ «Сонечко» стало доброю традицією кожної осені організовувати тематичну виставку виробів із овочів, фруктів, природного матеріалу та квітів. Метою даної виставки є налагодження тісної співпраці батьківського і педагогічного колективів.         
Так було і цього року. В дитсадку відбулася комплексна виставка з милозвучною назвою «Золотокоса осінь – чарівниця», яка по-особливому майоріла цього тижня всіма барвами веселки. Батьки усіх вікових груп представили найрізноманітніші кумедні вироби з овочів, природного матеріалу, в які вклали частинку своєї душі та позитивних емоцій. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого…
Усі представлені роботи були гарно презентовані, естетично оздоблені, і розміщені у холі дитячого садочка, щоб помилуватися ними мали змогу всі-всі бажаючі: батьки, діти, гості.
Перше враження від виставки – це захоплення від втіленої фантазії дітей і батьків.
Колектив дошкільного закладу висловлює щиру подяку всім батькам вихованців за активну участь у виставці та сподівається, що роботи, створені ними, не лише сподобалися, а й надихнули всіх до подальшої власної творчості.
 Колектив КДНЗ «Сонечко»