Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


КВК – це весело

Грати в КВК вже стало традицією в Кам’янсько-Дніпровському районі. 2017 рік – не виключення. За ініціативою директора Кам’янсько-Дніпровського районного центру зайнятості Михайла Леонідовича Юхно 10 листопада 2017 року в приміщенні районного Будинку культури відбувся профорієнтаційний КВК «Зроби правильний вибір».
Побачити яскраве видовище зібралося понад півтори сотні глядачів, а підготували його майже півсотні школярів. КВК розпочався виступом директора Кам’янсько-Дніпровського районного центру зайнятості Михайла Леонідовича Юхно, який побажав учасникам наснаги та оптимізму. Прийняти участь у профорієнтаційному змаганні виявили бажання гімназія «Скіфія», Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ № 3, Великознам’янська ЗОШ № 1 та Дніпровська ЗОШ № 2. Кожна команда мала яскраво та гумористично розрекламувати професію, яка є затребуваною на ринку праці Кам’янсько-Дніпровського району, виконати завдання на вільну тему та змагатися в конкурсі капітанів.
Команда гімназії «Скіфія» під назвою «Non stop» цікаво показала нюанси професії перукаря та манікюрника. Особливо гумористично виглядали сцени обслуговування міської дівчини, яка випадково завітала до селянської перукарні. Команда Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ № 3 «Продавці гумору» презентувала професію продавця. Гумор та кмітливість стали візитною карткою групи. Команда «Бризки металу» Великознам’янської ЗОШ № 1 обрала для конкурсу професію електрогазозварника не випадково, адже ця професія є актуальною сьогодні. Цікаво та гумористично виглядав музичний номер зі зварниками. Команда «Позитив» Дніпровської ЗОШ № 2 всебічно розкрила професію медика, яка є важливою та затребуваною сьогодні. Змагання команд на вільну тему було веселим та динамічним. В запеклому бою капітанів особливо кмітливим був капітан гімназії «Скіфія».
Яскравим та незабутнім став захід не лише для учасників, але й для членів журі, які намагалися бути справедливими та об’єктивними. В журі були керівник агроцентру «Агрополіс» ФОП Валентин Георгійович Алергуш, керівник Кам’янсько-Дніпровського відділення «Приватбанку» Наталія Миколаївна Селезньова, заступник голови Кам’янсько- Дніпровської об’єднаної територіальної громади Михайло Аркадьєвич Антоник, адвокат Олеся Євгеніївна Васильченко, власник кафе «Звезда Востока» ФОП В’ячеслав В’ячеславович Хачатуров.
Призерами змагально-мотиваційного заходу стали:
– І місце – команда «Non stop» гімназії «Скіфія»;
– ІІ місце –– Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ № 3 з командою «Продавці гумору»;
– ІІІ місце – Великознам’янська ЗОШ №1 з командою «Бризки металу».
Учасники були нагороджені грамотами, а призери - цінними призами. Головний приз - бездротові радіомікрофони, були надані агроцентром «Агрополіс», грошові призи на друге та третє місце - депутатом Кам’янсько-Дніпровської об’-єднаної територіальної громади від районної організації БПП «Солідарність» Михайло Леонідовичем Юхно.
Усім командам було вручено ще і смачні призи – кекси від кафе «Звезда Востока», які були надані ФОП Артуром В’ячеславовичем Хачатуровим.
Висловлюємо особливу подяку заступникам директорів з виховної роботи та педагогам-організаторам, які підготували таке веселе шоу, не шкодуючи зусиль та часу, керівнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяні Олександрівні Бондаренко за можливість проведення заходу в Будинку культури, ведучому заходу Генадію Вікторовичу Нефьодову - за професіоналізм, керівнику відділу освіти, молоді та спорту Сергію Григоровичу Танько та директорам шкіл-учасниць - за сприяння у проведенні заходу!
Бажаємо завжди робити правильний вибір!
Антоніна Сокирко, заступник
начальника відділу надання
соціальних послуг Кам’янсько-Дніпровського районного
центру зайнятості