Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Я маю право

Загальнонаціональній просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки USAID “Нове правосуддя” та іншими донорами.
Мета: сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.
Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.
Проект розраховано на громадян України віком від 16 років.
Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 рр.)
Старт проекту відбувся 7 червня 2017. Проект презентовано Павлом Петренко, міністром юстиції України та директором USAID Уейд Уорреном в Кабінеті міністрів України.
В рамках цього проекту 25 жовтня 2017 року в приміщенні Бюро правової допомоги з метою підвищення рівня правової свідомості громадян та їхньої спроможності відстоювати свої права начальником Кам’янсько – Дніпровського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції Тетяною Турчиною та головним спеціалістом відділу «Кам’янсько - Дніпровське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Антоник для працівників відділу культури і туризму та державних реєстраторів Кам’янсько – Дніпровської районної державної адміністрації проведено просвітницький захід, а саме, семінар щодо прав громадян у сфері доступу до правосуддя, захисту прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції у навчальних закладах.
Під час заходу працівники установи навчалися орієнтуватись у правових питаннях та як виробити вміння застосовувати знання на практиці. Також присутні були ознайомлені із нова-ціями Міністерства юстиції України у сфері доступу до правосуддя та використанні відповідних он-лайн-сервісів. Присутнім надали практичні рекомендації щодо захисту прав громадян у найбільш поширених життєвих ситуаціях та роздали інформаційні матеріали.
Людмила Антоник, головний спеціаліст відділу «Кам’янсько-Дніпровське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Тетяна Турчина, начальник Кам’янсько – Дніпровського районного відділу ДРАЦС