Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


І наших воїнів прізвища там є!

З ініціативи отамана Таврійського полку «Братства козаків» Євгена Шкрібітько і його помічника Андрія Курбана, за свої власні кошти, 14 жовтня на День Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці на Арабатській стрілці, околиця села Стрілецьке Генічеського району, на алеї Пам’яті Небесної сотні, героїв АТО і волонтерів, була встановлена пам’ятна плита біля храму-пам’ятника загиблим героям України преподобного Сергія, ігумена Радонезького, всієї Русі Чудотворця.
Пам’ятна дошка встановлена на честь воїнів загиблих в зоні АТО, жителів Кам’янсько-Дніпровського району і міста Енергодар. На плиті вдруковані прізвища загиблих.
Ця подія була приурочена до Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня  Українського козацтва.
У літні дні ця курортна зона, серед відпочиваючих, особливо популярна. В день по алеї проходять близько 1000 чоловік. Жителі нашого району, відпочиваючи на Арабатській стрілці можуть відвідати Алею пам’яті і покласти квіти до пам’-ятної плити наших земляків, які загинули в зоні АТО.
Відразу ж в цей день після установки плита була освітлена настоятелем храму отцем Сергієм.
Храм, в якому служить настоятелем отець Сергій, відносно молодий, йому не більше трьох років. Євген Сергійович Шкрібітько подарував храму старовинну ікону Божої Матері, якій близько 300 років.
НД-інфо