Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Відбулась позачергова вісімнадцята сесія районної ради

Під головуванням заступника голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Анатолія Греченка та за участі голови РДА Валерія Свєшнікова 22 вересня відбулось засідання позачергової вісімнадцятої сесії райради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 21 депутат.
Розпочалось засідання урочистим моментом – врученням грамоти від райдержадміністрації та районної ради депутату райради Віталію Хабло за сумлінну працю та внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України.
Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії. На розгляд було винесено 10 рішень, серед яких одні з важливих – про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 3 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями); про затвердження мережі навчальних закладів Кам'янсько-Дніпровського району на 2017-2018 навчальний рік; про коригування базових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Водоканал» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області.
Особливу увагу депутати надали питанню про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, які з їх слів найбільші серед районів Запорізької області. Начальник КП «Водоканал» відповів на ряд питань, які цікавили депутатів. Зокрема: чи є боржники по оплаті за послуги, чому такі високі розцінки складових тарифу і які заходи приймаються в плані їх вирішення.
Депутатом райради Миколою Кекухом була внесена пропозиція про направлення звернення депутатів Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної ради України та Генерального прокурора України дати незалежну правову та політичну оцінку вчиненим М.Саакашвілі та його прибічниками діям, вчиненим під час перетину державного кордону 10 вересня 2017 року у пункті перетину «Шегині». Депутати не підтримали цю пропозицію.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд вісімнадцятої позачергової сесії прийняті відповідні рішення.
НД-інфо