Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Здоров’я кожної людини – це його багатство 

Традиційно на початку нового навчального року у Дніпровської ЗОШ №1 з метою пропаганди  здорового способу життя з 8 по  13 вересня був проведений Олімпійський тиждень,  присвячений Дню фізкультури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров’я кожної людини – це його багатство».
Під час його проведення робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення здоров’я, придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту, залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом та виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.
У рамках Олімпійського тижня було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години,інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурси малюнків, спортивні змагання між класами.
Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення щорічного олім-пійського уроку, де під час театральної вистави, яку підготували учні 5, 6, 9 класів присутні дізналися про історію виникнення Олімпійських ігор, здобутки України в олімпійському спорті.
Почесними гостями стали заслужений тренер України з важкої атлетики О.Л. Жуков, майстер спорту з важкої атлетики Л.О. Жуков, кандидат в майстри спорту з важкої атлетики О. Осетров, майстер спорту з важкої атлетики О. Кара, які взяли участь в проведенні уроків фізичної культури в 3, 4, 8 класах. Кожен спортсмен привітав усіх з початком нового навчального року і побажав здоров’я та успіху. Тренер з важкої атлетики Л.О. Жуков наголосив на необхідності дотримання здорового способу життя, важливості занять з фізичної культури. Всі почесні гості в минулому були його вихованцями та на власному прикладі довели, що спорт – це шлях до краси, здоров’я, успіху.
Підводячи підсумки, можна сказати, що тиждень фізичної культури та спорту вдався на славу, адже пройшов цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження, а комусь, можливо, показав дорогу до професійного заняття спортом.