Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Народний фольклорний колектив «Надвечір`я» повернувся з перемогою з Сорочинської ярмарки

9.jpg

Кожного року в серпні Сорочинці збирають на ярмарок десятки тисяч людей – представників усіх областей України та громадян близького та дальнього зарубіжжя. Більше 500 колективів приїхали на це свято, а 160 колективів брало участь у конкурсній програмі 24-25 серпня, щоб показати культуру співу свого краю. Виступи колективів на трьох майданчиках проходили з ранку до вечора без перерви та вражали різнобарвними національними костюмами. Боротьба за перемогу була важкою, бо усі колективи відзначалися професійним гарним співом.
На конкурсі було представлено три колективи Кам`янсько-Дніпровського районного Будинку культури: народний фольклорний колектив «Надвечір`я», тріо «Криниченька» та дует «Намисто». Усі три колективи на конкурсі показали професіоналізм та свій співочий талант, який журі високо оцінило: І місце народний фольклорний колектив «Надвечір`я» та тріо «Криниченька» у складі Ганни Шевер, Тетяни Грицюк та Ганни Трошиної. ІІ місце – дует «Намисто» у складі Катерини Сидельнікової та Крістіни Білоус. Усі пісні були виконані а капела та представляли автентичний степовий розпів.
Окрім конкурсної програми народний фольклорний колектив «Надвечір`я», тріо «Криниченька» та дует «Намисто» виступали на концертних майданчиках два дні. Концертна програма одного дня йшла до 40 хвилин, складалася із двадцяти пісень, проте гості Сорочинців дуже привітно оплесками зуст-річали їх. Сам «Микола Гоголь» із задоволенням танцював під запальний спів «Надвечір`я».
В кінці важкого робочого дня, який закінчувався о 20 годині вечора, народний колектив «Надвечір`я» було запрошено лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів Володимиром Ладивіром та автентичним гуртом «Яри» Харьківської області до Панської садиби на вечорниці. Не зважаючи на втому, дівчата пішли на вечорниці та не пожалкували, тому що там лунали тільки автентичні народні пісні, яких ще не чули.
Також побачили та почули зірок української естради: Олю Полякову, Ірину Білик, Сашка Порядинського, гурт «Шосте чуття».
Активна життєва позиція, поїздки на фестивалі та конкурси стали звичним для народного колективу, і це сприяє їх професійному зростанню. Так тримати!
Дякуємо керівнику народного фольклорного колективу Ганні Іванівні Трошиної та усім учасникам (Тетяні Піскохі, Тетяні Грицюк, Ганні Шевер, Ользі Клобукової, Каті Сидельнікової, Крістіні Білоус, Наталії Мараховській, концертмейстеру Сергію Вороніну) за пропаганду українського народного співу та за прославлення Кам`янсько-Дніпровського району Запорізької області.
Колектив «Надвечір`я» висловлює велику подяку за поїздку до Сорочинців та свою перемогу виконавчому комітету Кам`янсько-Дніпровської районної ради, В.Г. Тарасову, В.А. Железняку, І.Г. Самойдюку, П.Г. Живогляду, А.І. Чорному, О.І. Бабич та родинам учасниць.
Ірина ХУДЕНКОВА, директор РОМЦ НТ і КОР