Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ти будеш жити, Україно – країна щастя і добра

Під таким гаслом в Дніпровському сільському Будинку культури 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України і в День Державного Прапора відбулася творча зустріч з учасниками хору «Дніпровські зорі» та жителями села.
Учасники зібрання вшанували Державний Прапор України, вклонилися великому Тарасу Григоровичу Шевченку, згадали велич українства у визначні часи буремної історії рідного краю, становлення незалежності України.
Добрі слова подяки за самовіддану працю були висловлені учасникам зібрання, а саме:
– Тетяні Яківні Марковій, яка усе життя віддала розбудові країни. Спочатку у будівельних організаціях, консервному заводі, а останні 10 років перед виходом на пенсію – у тваринництві, де скрізь була прикладом для наслідування;
– Наталії Миколаївні Супрунюк, що з дитинства мріяла бути учителем і її мрія збулася. Після закінчення Мелітопольського педінституту працювала на педагогічній ниві учителем, завучем в Енергодарському управлінні освіти. Вона любила свою роботу, дітей. Віддавала їм свої знання, серце і душу. А ще любила пісню, завжди була активною учасницею художньої самодіяльності. Коли пішла на заслужений відпочинок, поповнила ряди хору «Дніпровські зорі». Наталя Миколаївна захоплюється українською піснею. Співає пісні про Україну, про наш рідний край;
– Наталії Анатоліївні Шалапан, яка після закінчення Славянського педінституту працювала в Палаці культури інструктором масового відділу, учителем молодших класів, в Енергодарі вихователем дитячого садка,останні 5 років керує дитячим садком «Радуга», що знаходиться в нашому рідному селі. Її люблять діти й шанують батьки. Вона бере активну участь в творчому житті села, району, в районних та обласних конкурсах.
В цей день не можна було не згадати трудові колективи села, які своєю працею зміцнюють економіку, примножують духовні багатства, звеличують Україну.
Багато дніпровців забезпечені роботою у ТОВ «Агро-Дніпро» (генеральний директор Іван Сергійович Махінько), які збирають високі врожаї зернових культур.
Про здоров’я трудівників і всіх жителів села дбають лікарі і медичні працівники медамбулаторії, головний лікар Ігор Самуїлович Шліфштейн.
Педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл № 1 (директор Наталя Анатоліївна Навозенко) та № 2 (директор Віра Василівна Воробйова) постійно дбають про майбутнє нашої держави, дають міцні знання учням, виховують патріотів, майбутніх державотворців.
Викладачі музичної школи Світлана Миколаївна Халіна, Олена Миколаївна Гаврилюк, Марина Іванівна Бугайцова прищеплюють високі естетичні смаки дітям та підліткам, беруть активну участь у культурно-мистецьких заходах.
Усім трудовим колективам підприємств, орга-нізацій різних галузей уклінно дякуємо за невтомну працю та вітаємо з державним святом.
Я пишаюся своїми односельцями, бо дніпровці працьовитий народ. І це свято багато з них відзначили працею на присадибних ділянках, доглядаючи фруктові дерева та овочеві культури. Вітамінна продукція, вирощена їх руками, доходить до столу споживачів в багатьох регіонах нашої держави.
На творчій зустрічі у виконанні хору «Дніпровські зорі» прозвучали патріотичні та українські народні пісні.
В цей же день в дитячому садку «Радуга» (завідуюча Наталя Анатоліївна Шалапан) та Будинку дитячої творчості (культорганізатор Ірина Аполлінаріївна Половкова) відбувся конкурс малюнків на асфальті «Україна – єдина країна», де діти намагалися відобразити найголовніші, на їх думку малюнки із змістом «Батьківщина». Тут і ласкаве сонце, дружня сім’я, любимі дитячий садок та школа.
Хай наші маленькі українці ростуть міцними, здоровими, сильними, щоб у майбутньому про них говорили: «Гордість та цвіт української нації».
Вітанням усім дніпровцям із Днем Незалежності стала пісня « Єднаймося люба родина». Хай у кожному серці вогнем любові запалають слова: «Єднаймося, люба родино, хай буде до віку єдина свята Україна». Святкування переросло в працю. Вивчали з учасниками хору нову пісню «Живи, село родное».
Тож хочеться побажати рідній Дніпровці, славній землі запорізьких козаків, любій Україні величі, процвітання, невпинного економічного зростання, злагоди та миру. Зичу усім нам міцного здоров’я, щастя, натхнення у звитяжній творчій праці.
Вірте у щасливе майбуття та пишайтеся Україною!
Наталя Жукова, директор сільського Будинку культури
Фото Наталії Шалапан