Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Школа Успіху!

100 активних та ініціативних підлітків 10 днів жили у режимі нон-стоп: слухали лекції, відвідували майстер-класи та екскурсії, встигали займатися спортом та планувати проекти. Усе це про Школу Успіху - School of Success 2017, що проходила під патронатом Національної комісії у справах ЮНЕСКО. Серед цих счасливчиків опинилися учні нашого міста – Костянтин Різниченко і Ростислав Вінокуров. Щоб долучитися до проекту, хлопцям необхідно було пройти конкурсний відбір, який складався з трьох етапів: заповнення анкети, відео з самопрезентацією та співбесіда по телефону.

Цей проект є прикладом неформальної освіти, де майбутні лідери розвивають актуальні для XXI століття практичні навички та заводять міцні зв’язки між собою.
Комунікація, колаборація, критичне мислення і креативність - 4К, які стали must-have для кожного ШУшника.
Школа Успіху - School of Success для хлопців почалася з зустрічі із засновником Klitschko Foundation і мером Києва Віталиєм Кличком. Віталій ділився своїми життєвими історіями і розповідав, як це, бути мером столиці. П’ятдесят хлопців з усієї України, які прагнуть стати молодими лідерами, почули від Віталія Кличка секрети успіху у політиці та спорті, дізналися, з якими задачами та труднощами щодня зіштовхується мер, яким чином він їх долає. Також мер Києва закликав хлопців не боятися викликів та труднощів.
- Без викликів життя стає нудним та розміреним. Не бійтеся труднощів. Вони роблять нас сильнішими, піднімають на новий рівень. В житті, в спорті, в роботі. Треба доводити свою позицію, показувати, що ти сильніший. Намагайтесь досягти вершини на тому шляху, який ви вибрали. Це змагання. Кожного дня ви маєте доводити, що ви кращі - порадив Віталій Кличко. Після лекції і сесії запитань та відповідей з мером, учасники «Школи успіху» власноруч протестували роботу системи для голосування «Рада». Кличко запропонував їм проголосувати за резолюцію, що «тільки від тебе залежить твій успіх». Рішення прийнято одностайно.
“Школа успіху” проходила в інтенсивному режимі отримання знань.
ШУшники розвивали навички ефективного менеджменту разом з Антоном Воловим, менеджером зі зв’язків з органами державної влади Uber в Україні.
Практичні завдання, реальні кейси та навіть імпровізовані торги – усе це допомогло юнакам відчути себе бізнесменами та навчитися завжди отримувати позитивний результат.
Тепер хлопці знають, що чекає транспортну систему у майбутньому, а також про дійсні послуги Uber pool та UberEATS.
Говорили про принцип безлімітності, досягнення цілей, мотивацію та моральні цінності разом із громадським діячем-правозахисником, головою правління громадської організації “Пацієнти України” Дмитром Шерембеєм.
Назарій Поврозник, шеф-редактор проектів “Одруження наосліп” та “Міняю жінку” на телеканалі 1+1, розповідав юним ШУшникам про роботу на телебаченні.
Наталія Адаменко навчала хлопців стати справжніми джентльменами. Кожне слово учасники активно занотовували і в голові, і в своїх щоденниках.
А коли обмаль часу на відпочинок? Що ж робити? Займатися йогою! З учасниками досвідом “швидкого відпочинку” ділився В’ячеслав Смирнов - чемпіон світу з йога-спорту 2004 року і засновник Центру йоги і систем оздоровлення Yogalife. Після майcтер-класу хлопці використовували вивчені техніки між лекціями протягом усієї школи.
По закінченню проекта кожен з учасників отримав сертифікат та завдання. Учасники повинні організували локальну «Школу Успіху» у своєму місті
Ми з нетерпінням чекаємо «Школу Успіху» у нашому місті.
Юлія Різниченко, заступник директора з виховної роботи Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ № 3