Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Бажання бути корисним для своєї держави

Гвардійці військової частини 3042, яка охороняє найбільшу в Європі Запорізьку АЕС, завітали на минулому тижні до Кам’янки-Дніпровської, щоб ознайомити населення про перспективи проходження військової служби за контрактом у лавах Національної гвардії України.
Група гвардійців на чолі з комендантом 1-ї спеціальної комендатури майором Андрієм Іващенком знайомила кам’янців з діяльністю та історією створення, реформуванням та досягненнями Національної гвардії України, перевагами кар’єри військовослужбовця та умовами проходження військової служби.
Ця інформація викликала неабияку зацікавленість у присутніх. Незабутніх вражень додала учасникам заходу демонстрація сучасної броньованої техніки та стрілецької зброї. Нацгвардійці надали можливість мешканцям Кам’янки-Дніпровської в реалії відчути себе в ролі воїна Національної гвардії України.
Чимало молоді зупинялося біля піар-інформаційного пункту, з за-цікавленістю роздивлялись фотографії службово-бойової діяльності військової частини, ставили запитання та уважно слухали відповіді офіцера.
З гордістю за свою Батьківщину гвардійці передавали до сердець і свідомості громадян патріотизм та значимість захисту української землі та народу.
У військовій частині 3042 Національної гвардії України нещодавно пройшов огляд на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи серед підрозділів частини. Військовослужбовці продемонстрували неабияку майстерність і виучку. У червні в частині був проведений «мотузковий курс», для цього в міському парку Енергодара був створений цілий комплекс мотузкового містечка. Кожен військовослужбовець отримав унікальний досвід взаємодії в команді, навчився знаходити й керувати власними ресурсами та ресурсами команди для успішного виконання спільних завдань.
НД-інфо
P.S. Військова частина 3042 з охорони ВП «ЗАЕС» запрошує на військову службу за контрактом чоловіків
віком від 19 до 40 років на посаду стрілець, з окладом 7 тисяч гривен і це тільки по першому року служби.
За детальною інформацією звертатися за телефонами: (061-39) -5-67-40; 066-08-63-222; 099-06-59-015.