Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Запорізький спортсмен став чемпіоном Європи з мотокросу

10.jpg

Запорізький спортсмен Володимир Тарасов став абсолютним чемпіоном Європи з мотокросу. Про шлях до перемоги Володимир та його тренери розповіли на прес-конференції, яка відбулася в облдержадміністрації. Так, 8-9 липня 2017 року в Угорщині проводився заключний етап чемпіонату Європи з мотокросу в класі IMX Open, де переможцем став Володимир Тарасов.
Восьмиетапні змагання стартували навесні в Данії (3 місце) і проходили в різних країнах Європи: Болгарія (1 місце), Хорватія (3 місце), Росія (4 місце), Словенія (4 місце), Сербія (3 місце), Україна (2 місце), Угорщина (9 місце).
Володимир Тарасов - майстер спорту України міжнародного класу, 17-кратний чемпіон України, переможець етапу чемпіонату Європи серед юніорів 2008 року в Румунії, 4-е місце на чемпіонаті світу з мотокросу 2011 року в Італії.
У той же час спортсмен навчається на четвертому курсі юридичного факультету ЗНУ, а проживає в с. Велика Знам’янка Кам’янсько - Дніпровського району. Команда Володимира складається з тренера Валерія Доценка, механіка Віталія Онікієнка, і його батька – головного тренера збірної команди України з мотокросу Володимира Тарасова.
Як розповів Володимир, на чемпіонаті було важко вибороти перемогу, довелося змагатися з 92 суперниками протягом кількох місяців.
- Займатися спортом я почав ще змалечку, батько подарував мені перший мотоцикл у вісім років. Проте тоді це було на рівні розваги, а вже потім мотокрос став для мене професійним спортом. Мій батько для мене і став першим тренером, - розповів спортсмен.
Як зазначив батько та тренер хлопця, шлях до звання чемпіона був тяжким і довгим, проте Володимир з перших днів на мотоциклі показав високі результати, а вже потім кожного року вдавалося завойовувати чемпіонські титули.
За словами тренера Валерія Доценка, цей сезон був досить важким та напруженим. Під час змагань Володимиру довелося проявити неабияку витримку та наполегливість. За цією перемогою стоять роки тренувань, фізична, психологічна та технічна підготовка, бажання перемогти та щоденна робота.
- Мотокрос – це видовищний та досить складний вид спорту. Запо-різький спортсмен показав дивовижні результати. Сподіваємось, що це лише початок його подальшої спортивної кар’єри. Нині Володимиру треба готуватися до участі в чемпіонаті світу, який відбудеться наступного року. Для підтримки спортсмена з обласного бюджету буде надано 40 тис. грн, а наступного року ми плануємо збільшити фінансування, - повідомила начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.
Посадовець привітала тренерів та спортсмена з блискучою перемогою та вручила грамоти Запорізької обласної державної адміністрації.