Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ярмарок вакансій для безробітних

Спеціалісти Кам’янсько-Дніпровського районного центру зайнятості спільно з представниками військкоматів постійно проводять заходи для безробітних. Так, 19 липня в Кам’янсько-Дніпровському районному центрi зайнятості було проведено ярмарок вакансій для безробітних за професіями «військовослужбовець за контрактом». В ярмарці взяли участь представники роботодавців – Кам’янсько-Дніпровський районний військовий комісар Володимир Богачов, спеціаліст Кам’янсько-Дніпровського бюро правової допомоги Людмила Антоник, заступник начальника управління соціального захисту населення Тетяна Гонтова та безробітні.
Відкрила ярмарок вакансій Катерина Рюбен, яка ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці та послугами служби зайнятості, зазначивши, що нині багато пропозицій із працевлаштування надають саме військові частини.
– Сьогодні професія військового – це почесно та престижно, – наголосив Володимир Богачов. Шукачам роботи він розповів про професію «військовослужбовець за контрактом», умови прийняття на військову службу за контрактом, терміни проходження служби, пільги, рівень грошового забезпечення, соціально-правовий захист військовослужбовців та їх сімей.
Під час заходу Людмила Антоник роз’яснила присутнім порядок надання первинної і вторинної правової допомоги, окремі аспекти соціального захисту учасників бойових дій та закликала присутніх звертатись до бюро в разі виникнення спірних питань, пов’язаних із отриманням та використанням пільг, передбачених законом для їх швидкого та ефективного вирішення.
Тетяна Гонтова надала інформацію присутнім про можливість оформлення житлово-комунальної субсидії та її часткового повернення.
На завершення ярмарку вакансій всі бажаючі мали можливість поставити питання представникам роботодавцям та поспілкуватися в інди-відуальному порядку.
Катерина РЮБЕН,
заступник директора
Кам’янсько-Дніпровського
районного центру зайнятості