Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Головне питання – ремонт доріг

Голова Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Валерій Свєшніков спільно з головою районної ради Геннадієм Олененком 17 липня 2017 року провели робочу зустріч з керівництвом облавтодору та райавтодору, депутатом Запорізької облради Володимиром Тарасовим, головою Водянської об’єднаної територіальної громади Сергієм Єрмаковим з питання стану автомобільних доріг у районі та про необхідність проведення капітальних ремонтів на окремих ділянках автошляхів.
Начальник управління автомобільних доріг в Запорізькій області Володимир Кухта, запевнив, що зараз вирішуються фінансові питання та питання співфінансування, тобто до державних коштів і область виділяє свою частину, щоб якомога швидше і в найкоротші терміни розпочати ремонтні роботи. Зараз проведено ряд тендерів і роботи проводяться, але кількість виділених коштів мало, щоб вирішити проблему повністю в цьому році.
– Роботи по ремонту доріг зараз на особливому контролі не тільки на місцях в кожній області та районі, а й у Президента і Прем’єр-міністра країни, – зауважив Володимир Кухта.
Запорізькою облрадою планується виділення 5 мільйонів гривень на ремонт дороги в селі Велика Знам’янка - це дорога державного значення, а ініціював виділення цих коштів депутат обласної ради від нашого району Володимир Тарасов. На цій зустрічі він наголосив на тому, що в першу чергу, як можна швидше треба вирішити питання ремонту об’їзної дороги, яка розвантажить дороги в наших населених пунктах і захистить їх від руйнування.
- Адже ця магістраль життєво необхідна, якщо ми хочемо нормального сполучення. Дороги державного значення, які проходять через центральні вулиці наших сіл просто вбиті. На цих дорогах немає жодної велосипедної доріжки, немає тротуарів, тому постійно відбуваються дорожньо-транспортні пригоди, - наголосив він.
Обговорювали присутні, звичайно ж і те, як йдуть справи з ремонтом доріг на сьогоднішній день і які ділянки доріг потребують першочергового ремонту.
- Адміністрацією району і мною особисто, цьому напрямку роботи приділяється особлива увага, - сказав на зустрічі Валерій Свєшніков. - Ми повинні обговорити конкретні проблеми по кожному питанню, щоб визначити той обсяг роботи, який повинен виконати кожен, звичайно ж, об’-єднати свої зусилля. А також звернутися за допомогою до наших депутатів обласної ради та до народного депутата Володимира Бандурова, який на цьому тижні буде в нашому районі і одним із запланованих для бесіди з ним питань і є ремонт доріг.
Голова адміністрації також звернув увагу керівників дорожніх служб на якість робіт і на терміни їх виконання.
НД-інфо