Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Роботи по реконструкції компресорних станцій на старті

Нікопольським регіональним управлінням водних ресурсів проведений тендер на проведення робіт із захисту від підтоплення Кам’янсько-Дніпровського району. Проект називається «Реконструкція Кам’янської та Знам’янської компресорних станцій», про це ми неодноразово говорили на сторінках газети.
Тендер відбувся і визначено переможця – це Криворізька фірма ПП “Уні-версалгазбуд”, яка зуміє виконати поставлені перед нею завдання якісно і завчасно. На даний момент укладено договір і він знаходиться на реєстрації в казначействі. Також в Києві оформлюється дозвіл на початок проведення будівельних робіт, тому що категорія складності цього проекту 4 - одна з найвищих. Після отримання дозволу на початок робіт розпочнеться будівництво. Вже на наступному тижні фірма завозить всі необхідні відсутні матеріали і згідно графіка роботи почнуться вже з початку серпня.
За словами голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерія Свєшнікова, всі етапи з підготовки та проведення реконструкції компресорних станцій є і будуть під пильною увагою у райдержадміністрації.
Жителям населених пунктів також надаємо право контролю і якщо у вас виникнуть якісь зауваження та пропозиції по якості і своєчасності виконання робіт, звертайтеся до райдержадміністрації або до нас в редакцію.
НД-інфо