Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Як на Йвана, й на Купала

Велике народне свято Івана Купала (Різдво Св. Йоана Христителя) відбулось 7 липня в селищі Мала Білозерка, в якому приймали участь самодіяльні вокальні колективи Василівського та Кам’янсько-Дніпровського районів.
Від Кам’янсько-Дніпровського району участь у святі взяли народний фольклорний колектив «Джерело» (с. Водяне) та вокальний гурт «Дніпряночка» (с. Дніпровка). За майстерно виконані пісні вони отримали подяку та бурхливі оплески від гостей свята, а також запрошення на подальші свята до Малої Білозерки.
Гурт «Дніпряночка» – молодий починаючий колектив і зі своєю програмою вже побував не тільки в Малій Білозерці, але й на святі Івана Купала в селі Іванівка нашого району, де виконали народні ліричні пісні без супроводу. Їх талановите виконання було прийняте присутніми гарячими оплесками. А початком їхньої творчої кар’єри став виступ навесні цього року в селі Нововодяне.
Вітаємо новий вокальний колектив «Дніпряночка» з успішним і яскравим дебютом та бажаємо вам в майбутньому великих творчих успіхів і процвітання, а учасникам гурту здоров’я та ентузіазму.
НД-інфо