Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


user warning: Duplicate entry '4185604' for key 'PRIMARY' query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('К 125-летию со дня рождения И.П. Грязнова', 'node/6649', '', '54.173.35.129', 0, '2pm5lobs876adce81lhbl8i182', 53, 1500526470) in /home/nadmin/public_html/modules/statistics/statistics.module on line 64.

Яскравий відпочинок у літньому оздоровчому таборі «Жайворонок»

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
Чому “Жайворонок”? Бо зібралися в ньому талановиті, до всього цікаві, до праці охочі, до змагань завзяті діти і зразком для них є маленький невтомний трудівник - жайворонок, який з раннього ранку до пізнього вечора проводить у праці. Він знищує шкідливих комах, годує насінням культурних і дикорослих рослин своїх пташенят, і основне – своїм мелодійним співом будить зі сну рідну землю. Співає жайвір в високому небі про красу краю і про свою любов до любої батьківщини, а хто чує той спів, радіє серцем і душею, насолоджується життям.
Табір “Жайворонок” Великознам’янської ЗОШ № 1 працював з 29 травня по 19 червня 2017 року і допоміг учням продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень, покращити своє духовне та фізичне здоров’я. В ньому перебувало 20 дітей. Працювало з дітьми понад 35 вихователів: вчителі початкових класів, класні керівники, вчителі-предметники, практичний психолог, медичний працівник, музичний керівник, педагог-організатор, 3 вихователя – Тетяна Іванівна Дудка, Ольга Іванівна Райова, Тетяна Василівна Концур.
Виховний процес з дітьми в таборі поєднував відпочинок, працю, спорт, які об’єднувалися в тематичні дні: «День відкриття табору», «День дитячої творчості та юних талантів», «День казки», «День охорони довкілля», «День пат-ріота», «День життєдіяльності та охорони здоров’я», «День туризму», «День гумору та гримера», «День безпеки», «День української пісні», «День ввічливості», «День праці», «День закриття табору». Брали участь в акції: «Збережи та подаруй книгу», «Чарівні долоньки», «Чисте довкілля».
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Вихованці «Жайворонку» приймали участь у цьому святі.
Також була організована екскурсія до кінно-спортивного клубу “Рубін». Діти нашого табору з великим задоволенням годували коників, а потім ще верхом каталися. У процесі верхової їзди в роботу включаються всі основні групи м’язів тіла. Це відбувається на рефлекторному рівні, оскільки сидячи на коні, рухаючись разом з ним, людина інстинктивно прагне зберегти рівновагу.
Кожного дня з вихованцями табору проводилися конкурси, до яких діти завзято готувалися, проводилися різноманітні спортивні змагання. Жодна перемога – чи то колективна, чи то особиста – не залишилися без уваги.
Хочеться подякувати всім працівникам табору за натхненну роботу. Діти цікаво провели свій час і вже зараз цікавляться, чи буде і наступного року працювати табір, бо вже починають планувати свій майбутній червневий відпочинок.
До зустрічі наступного літа!
Т.В. Тимофєєва, директор табору