Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Друга сесія об’єднаної територіальної громади

23 червня відбулась друга сесія Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади, на якій було розглянуто 61 питання порядку денного.
Депутати, продемонстрували злагоджену та конструктивну роботу у прийнятті рішень із ряду важливих для життєдіяльності об’єднаної громади питань.
Зокрема, головний бухгалтер – спеціаліст І категорії Н.В. Волкова доповідала з питань «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 23.12.2016 р. № 10 «Про міський бюджет на 2017 рік», про внесення змін в додаток до рішень міської ради «Про затвердження на 2017 рік фінансування до Програми організації оплачуваних громадських робіт на території Кам’янсько-Дніпровської міської ради на 2017 рік», «Про затвердження на 2017 рік фінансування до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2016-2019 роки», «Про затвердження на 2017 рік фінансування до Програми зовнішнього ос-вітлення міста Кам’янки-Дніпровської на 2016-2019 роки», «Про затвердження на 2017 рік фінансування до Програми раціонального використання території та комплексного містобудівного розвитку міста Кам’янка-Дніпровська на 2015-2017 роки», «Про затвердження на 2017 рік фінансування Програми забезпечення безпеки руху у місті Кам’янка-Дніпровська на 2016-2019 роки», «Про затвердження на 2017 рік фінансування до Програми розвитку місцевого самоврядування у м. Кам’янка-Дніпровська на 2016-2019 роки» та затвердили Положення про постійні комісії міської ради, регламент роботи Кам’янсько-Дніпровської міської ради VІІІ скликання, Статут територіальної громади, положення відділів виконавчого комітету міської ради, план роботи міської ради на ІІІ квартал 2017 року, прийняли ряд рішень щодо структури, оплати праці працівникам виконавчого апарату та про розподіл обов’язків у виконкомі міської ради.
Обранці від громади затвердили заступника міського голови з гуманітарних питань, захисту населення та соціальної політики Олену Венедиктівну Козулькову.
На засіданні сесії також були прийняті рішення щодо надання згоди Головному управлінню статистики у Запорізькій області на прийняття безоплатно із державної власності до комунальної власності територіальної громади м. Кам’янки-Дніпровської Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області об’єкта нерухомості – будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Набережна, 68, м. Кам’янка-Дніпровська та про внесення змін до переліку об’єктів та майна територіальної громади міста, по яким доповідав заступник міського голови М.А. Антоник.
З питання «Про визначення місця масового відпочинку населення у м. Кам’янка-Дніпровська» доповідав заступник міського голови А.В. Дятлов, який запропонував на місці колишнього гуртожитку та дошкільного навчального закладу радгоспу "Кам'янка" облаштувати дитячий майданчик.
Депутати прийняли рішення по ряду земельних питань населених пунктів об’єднаної територіальної громади та ряд інших важливих питань.
Загалом з усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.
Тетяна ПАЛАМАР