Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


“Merry Land” зустрічає іноземного волонтера

12 червня 2017 року Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» за підтримки програми Go Camp зустріла волонтера з Англії Софію Бишоп.
Go Camp – це пришкільні табори нового формату, де за допомогою спеціально розробленої програми іноземні волонтери вчать українських школярів критичному мисленню, як будувати кар’єру та бути лідером і свідомим громадянином.
Для того, щоб час, проведений в таборах пройшов не лише весело, але й ефективно і в дусі всебічного розвитку дитини, волонтерам було запропоновано обрати один із напрямків (STEAM, Citizenship, Career Exploration, Sports and Health). В квітні 2017 року школи та волонтери обмінялися контактами. Протягом двох місяців до початку табору вчителі мали можливість спільно працювати над програмою, активностями та контентом. Волонтери представляють різні країни та національності і стали культурними послами в Україні. У свою чергу, гімназія «Скіфія» отримала унікальну можливість відкрити Україну світові, зламати стереотипи про нашу країну, поділитися своєю культурою з іноземними гостями.
У понеділок, 12 червня, відповідно до програми Go Camp ми зустріли волонтера з Англії Софію Бишоп, яка розпочала заняття з вихованцями табору «Merry Land» відповідно до обраного напрямку – Career Exploration.
У таборі діти мають унікальну можливість спілкуватися з носієм англійської мови та застосовувати свій досвід у різних формах діяльності: в ігрових та концертних програмах, спортивних змаганнях, театральних виставах, тощо.
Вихованці табору дізналися від Софії чимало нового про особливості англійської мови, її варіанти у світі, вимову, акцент, лексику; цікаві факти про життя людей в Англії, їхні традиції та звички, підтвердили та спростували стереотипи, що склалися у людей щодо англійців. Але головне – це те, що за допомогою іноземного волонтера діти змогли подолати мовний бар’єр і охоче спілкуватися з нею.
Учителі іноземних мов Кам’янсько-Дніпровської
районної гімназії «Скіфія»