Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Право на безоплатну правову допомогу

В приміщенні Кам’янсько-Дніпровського бюро правової допомоги 9 червня відбулася робоча зустріч між представниками Кам’янсько-Дніпровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції і бюро.
Метою зустрічі стало обговорення питання налагодження співпраці щодо встановлення спільної та скоординованої роботи для забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги засуджених. 
В зустрічі взяли участь заступник начальника Кам’янсько-Дніпровського міськрайонного відділу з питань пробації Олена Черненко, начальник Великобілозерського районного сектору з питань пробації Людмила Дунаєва, головний спеціаліст бюро правової допомоги Людмила Антоник.
За результатами заходу учасники домовилися про проведення спільних заходів з правової освіти, спрямованих на підвищення правової свідомості засуджених, захисту конституційних прав, свобод та інтересів і доступу засуджених осіб до правосуддя.
Також було досягнуто згоди щодо необхідності об’єднання зусиль для реалізації заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. 
Крім того, з метою забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги даної категорії громадян, прийнято рішення про розробку Угоди про співпрацю. 
Людмила Антоник, зокрема, розповіла про роботу бюро та про послуги, які можна отримати, звернувшись до відділу, передала інформаційні матеріали для розміщення на інформаційному стенді у відділі з питань пробації і поінформувала про порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги.
Олена Черненко, заступник начальника
Кам’янсько-Дніпровського міськрайонного відділу
з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції