Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Процес пішов – рада працює!

25 травня відбулося друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Водянської сільської ради новоствореної громади, яку відкрив голова ради Сергій Єрмаков. На другому засідані були присутні усі депутати.
Від Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації на сесії були присутні голова адміністрації Валерій Свєшніков і його перший заступник Ірина Зикова.

На порядку денному було 12 питань, серед яких: про затвердження структури та штатного розпису виконавчого апарату Водянської сільської ради на 2017 рік ; про затвердження Положення про преміювання; про затвердження складу постійних комісій Водянської сільської ради; про затвердження керуючої справами виконавчого комітету Водянської сільської ради; про затвердження першого заступника Водянського сільського голови та інші.
Що стосується структури і штату апарату Водянської ради, як і других питань, Сергій Єрмаков розповів присутнім, про те, що були поїздки до вже діючих рад в новостворених громадах, з метою обміну досвідом.
Першим заступником голови затвердили Володимира Ляшенко, а керуючим справами Світлану Уткіну. Слід відмітити, що засідання сесії пройшло в діловій і конструктивній обстановці, що говорить про те, що депутати разом з головою взяли єдиний напрямок – створити міцну сучасну громаду.
На сесії було вирішено утворити виконавчий комітет, визначились з його чисельністю та затвердили персональний склад. Затвердили депутати і статут Водянської сільської об’єднаної громади та новий статут КП «Водяне» Водянської сільської ради.
Щодо старост, то тепер вони будуть працювати згідно затверджених Положень, і звісно були внесені зміни до штатного розпису виконкомів Дніпровської та Нововодянської сільських рад.
Депутати Водянської громади занепокоєні станом доріг і прийняли відповідне звернення до обласного «Автодору».
НД-інфо