Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


В школах району пролунав останній дзвоник

У п'ятницю, 26 травня, для випускників шкіл міста Кам'янка-Дніпровська і всього району пролунав останній дзвоник. Урочисті заходи, присвячені цій події, пройшли в усіх навчальних закладах. Дітей вітали вчителі, батьки, керівники району.
Як завжди в цей день винуватці свята відчували особливі почуття, адже прощальний дзвінок сповістив про початок шляху в самостійне життя, про час відповідального вибору і прийняття рішень. Здається, зовсім недавно ці юнаки і дівчата в перший раз сіли за парти, і ось вже позаду одинадцять років навчання, наповнених яскравими, значущими подіями. Спогади про них назавжди залишаться в серцях сьогоднішніх випускників.
Випускників і учнів НВК з закінченням учбового року – останнім дзвоником привітав директор школи Ігорь Школьний, а також голова Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Валерій Свєшніков, який, вітаючи випускників зі св’ятом, наголосив:
– Ці світлі миті, які ви провели в школі, назавжди залишаться для вас найщасливішими днями. Далі вас розкидає життя. У когось будуть успіхи, у когось – поразки, але де б ви не були, як би не склалися ваша кар'єра, повірте, школа завжди буде з вами. Щиро бажаю вам успіху на життєвому шляху, а поки - добре скласти іспити і визначитися з професією.
Приймали школярі вітання і від заступника голови територіальної об’єднаної громади Михайла Антоника.
Напутні слова для випускників лунали від класних керівників, а від батьків вони приймали не тільки вітання, а й хліб-сіль. Крім традиційних слів побажань, прозвучали віршовані та музичні привітання. Молодші класи спеціально до цього дня розучили вірші та пісні, та з великою радістю виконали їх для старших товаришів.
Потім те, чого, власне, всі й чекали: традиційний гучний останній дзвоник. Дзвіночок в руках першокласниці дає старт новій сторінці життя для всіх випускників. Попереду іспити, і треба як слід до них підготуватися.
Керівництво Кам’янсько-Дніпровського району в цей день привітало учнівську молодь, педагогічні колективи та батьків з закінченням навчального 2016-2017 року, керівники сільських рад вітали школярів в своїх школах. Педагогічний колектив Кам’янсько-Дніпровській ЗОШ№3 нагороджено подякою Кам’янсько-Дніпровської районної державної ад-міністрації за активну життєву позицію та організацію і проведення акції з благоустрою міста Кам’янка-Дніпровська.
НД-інфо