Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Перша сесія ради новоствореної Водянської громади та перші кроки!

П’ятнадцятого травня перший заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Ірина Зикова взяли участь у першій сесії восьмого скликання новоствореної Водянської об’єднаної територіальної громади. Вона привітала новообраного голову та депутатів Водянської сільської ради об’єднаної територіальної громади з початком нового історичного етапу в житті їх територіальної громади. Побажала добробуту і процвітання новоствореній громаді.
Окрім слів вітань на адресу голови об’єднаної територіальної громади Сергія Єрмакова та депутатського корпусу Ірина Федорівна запевнила присутніх у подальшій співпраці з новообраною радою, наголосивши, що, оскільки новоутворена громада допоки ще не має свого управління освіти, фінансового, юридичного та інших управлінь і відділів, то районна влада готова і надалі надавати фахову допомогу у питаннях, які будуть стосуватися роботи цих галузей.
- Наша співпраця має бути відкритою і ефективною, щоб люди, - запевнила перший заступник голови райдержадміністрації, - які живуть у об’єднаній територіальній громаді, дуже скоро відчули покращення рівня життя. Кожне село є рівноправним членом об’єднаної територіальної громади і має рівні права і обов’язки стосовно інших населених пунктів, які входять до складу об’єднаної територіальної громади. За рахунок бюджетної децентралізації громада отримає потужний фінансовий ресурс, а це спонукає до пошуку раціонального підходу до використання коштів, а також необ-хідності депутатам бути толерантними і знаходити спільну мову між собою заради вирішення і забезпечення потреб людей.
На початку засідання, яке проходило за участю членів територіальної виборчої комісії, голова ТВК Вікторія Ляшенко оголосила результати виборів та склад новообраних депутатів, які відтепер відстоюватимуть інтереси населених пунктів, що увійшли до складу ОТГ: Водяне, Дніпровка, Нововодяне, Новоукраїнка, Мічурине, Примірне.
У ході засідання представили новообраного голову сільської об’єднаної громади – Сергія Вікторовича Єрмакова та вручили усім депутатам посвідчення. Одним із перших депутати затвердили регламент роботи Водянської сільської ради, а також обрали секретаря ради – Оксану Хоменко. Говорили депутати і про виконання обов'язків старостів сіл, якими призначили Віктора Риболова та Михайла Чорного. На старост сіл були покладені обов’язки вчинення нотаріальних дій на території своїх сіл, щоб забезпечити якісне надання послуг.
Сергій Єрмаков закликав депутатів новоствореної громади формувати конкретні плани розвитку своєї території, визначуючи чіткі пріоритети та перспективи, а також побажав успіхів у їх реалізації.
На засіданні були затвердженні положення про постійні комісії Водянської сільської ради, обговорені питання про реорганізацію Дніпровської і Нововодянської сільських рад, та про створення робочих комісій для забезпечення виконання Водянським сільським головою повноважень з управління справами юридичних осіб, що реорганізуються у зв’язку із приєднанням до Водянської сільської ради.
НД-інфо