Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Чи буде місце технічній школі в новоствореній громаді?

До окружного адміністративного суду міста Київ с позивною заявою звернулася Кам’янсько-Дніпровська професійна спілка працівників агропромислового комплексу України та профспілковий комітет Кам’янсько-Дніпровської технічної школи державного агентства водних ресурсів України.
Суть справи в тому, що 22 лютого 2017 року Державним агентством водних ресурсів України видано наказ за №30 про ліквідацію Кам’янсько-Дніпровської технічної школи Державного агентства водних ресурсів України (техшколи), а позивачі вважають, що цей наказ є противоправним та підлягає скасуванню.
В тексті спірного наказу відсутні обґрунтовані причини, які могли зумовити ліквідацію технічної школи, а відтак відсутні і підстави для його підписання.
В 2016 році в технічній школі пройшла навчання 3851 особа, з яких 380 пройшли професійну підготовку. До спеціального фонду бюджету зароблено 382 000 грн, до Пенсійного фонду внесено – 292 000 грн.
Ліквідація технічної школи матиме негативні наслідки для населення та працівників школи, 40 працівників залишаться без роботи та засобів до існування. Крім того, технічна школа співпрацює з обласним та районними центрами зайнятості населення, управлінням соціального захисту населення щодо реабілітації учасників АТО у сфері навчання професіям, більш актуальним на ринку праці. У школі навчаються також випускники шкіл району, які не мають фінансової можливості оплачувати проїзд та житло, щоб навчатися у вищих закладах за межами свого району.
Ліквідація технічної школи спірним наказом причинить вивільнення її працівників, чим порушить їх права. З метою захисту прав працівників профспілковий комітет технічної школи звернувся до голови районної професійної спілки працівників агропромислового комплексу України, як до вищої за підпорядкуванням профспілкової організації, та надав довіреність на ведення справи у суді. В свою чергу голова Кам’янсько-Дніпровської районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Олена Петльована підготувала пакет документів, які зараз знаходяться в окружному суді міста Києва. В заяві вона просить визначити протиправним наказ Державного агентства водних ресурсів України №30 від 22 грудня 2017 року про ліквідацію Кам’янсько- Дніпровської технічної школи; зупинити дію наказу та заборонити ліквідаційній комісії вчиняти дії, пов’язані із ліквідацією технічної школи на час розгляду справи: витребувати у відповідача усі наявні у нього докази, які підтверджують необхідність ліквідації та розглянути цю справу колегіально.
Куди тільки не звертався колектив технічної школи? І до депутатів всіх рівнів, до рад та адміністрацій з проханням: не допустити процесу ліквідування технічної школи, але поки що питання не вирішено. Всі небайдужі до цього складного питання будуть продовжувати свою боротьбу.
НД-інфо