Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спорт для всіх – спільна турбота

Важливу роль в житті кожної людини відіграє спорт. Він допомагає зберегти здоровими тіло і дух, робить нас сильнішими, зібраними, життєрадісними. Спокійний відпочинок і активні ігри – запорука гарного облаштування шкільного подвір’я.
В рамках місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» учні Новодніпровської школи з ентузіазмом взялися за облаштування свого спортивного майданчика. Старшокласники з захопленням красили спортивні споруди на майданчику, з ентузіазмом підбирали кольорову гамму, що в кінцевому результаті виявилося дуже гарним поєднанням.
Спонсорами оновлення стали сільський голова Василь Харлампійович Трубка та вчитель історії Іван Олександрович Леонтьєв, яким ми дуже вдячні за допомогу.
Найкраще працювали учні 9 класу Євген Жежулов, Євген Наконечний та Вадим Дунаєнко.
Благоустрій території школи –  дуже важливий момент, який досить складно переоцінити. І дуже добре, що орга-нізацією спортивно-ігрової зони займаються органи влади, різні громадські організації, а також приватні особи.
Адже наявність функціонального, гарного спортивного майданчика  це плюс для школярів, їхніх батьків та вчителів. Це можливість планування та орга-нізації захоплюючих уроків фізичної культури, які будуть розвиваючими, ефективними й цікавими. Батькам тепер не варто турбуватися про те, що їхні діти проводять час на перервах на якомусь старому спортивному майданчику. Ну, і, звичайно ж, діти зможуть грати і весело проводити свій вільний час зі своїми однокласниками та друзями зі школи. 

Олена СОЛОВЙОВА, заступник директора з НВР